demarin
demarin
Зарегистрирован:
26 января 2013

Последний раз был на сайте:
31 марта 2021 в 10:36
Просмотров профиля:
Сегодня: 0
Всего: 2908
Подписчики (2):
AndreyM
Andrey M
42 года, Киев
mary27
mary27

demarin

E-mail:
d_econom@ukr.net
Блог
Комментарии
Валютный форум
Отзывы
Горячая линия
0
29 декабря 2020, 8:26
# Дія не дает помощь ФОП 8000 грн из-за ошибки сервиса
Добре що Ви все-таки визнали вашу помилку і почали видаляти свої коментарі. Дякую за конструктивну дискусію.
+15
28 декабря 2020, 10:17
# Дія не дает помощь ФОП 8000 грн из-за ошибки сервиса
Більшої дурні чим ви написали ще не читав, блог веду ну не блогер, статтю написав щоб тисячі прочитали але корисна для пару десятків і це не хайп, спочатку ви хочете получити 8 т потім уже і не дуже потрібно. Що у вашій голові робиться не хочу навіть і уявляти. Ви точне відображення сучасних блогерів-хайперів. Удачі вам у вашій не легкій роботі.
+15
27 декабря 2020, 22:42
# Дія не дает помощь ФОП 8000 грн из-за ошибки сервиса
Та угомоніться уже у вас підписано блог еCommerce тобто ви ведете блог, значить ви блогер. Ви навіть в цьому не можете зізнатися. Поразка ваша у вашій брехні.
0
27 декабря 2020, 20:21
# Дія не дает помощь ФОП 8000 грн из-за ошибки сервиса
Візьміть себе в руки, знаю гірко визнавати поразку, але ж не вести себе як 12-річна дитина, ви ще розплачтеся. До речі, якщо ви не блогер то як тоді називається людина яка написала вже 5 чи 6 статтей на Мінфіні?
+15
27 декабря 2020, 19:32
# Дія не дает помощь ФОП 8000 грн из-за ошибки сервиса
Ну ось що потрібно було і доказати, що ваша стаття розрахована на те щоб її подивилися декілька тисяч хоча сама стаття корисна 20−30 людей. Оце і є хайп який ви самі визнали. Коли сервер висне то він може просто не отримувати всі необхідні дані про вас як ФОП з реєстрів, а коли він якісь дані отримав, а якісь ні то і видасть помилку яка буде відповідати недостаючим даним, у вашому випадку КВЕД, у когось рахунок і т.д. тому деяким ФОП видавало різні помилки хоча як пізніше з’ясувалося що у всіх все пройшло. Ще раз про піар, він вигідний в першу чергу для вас, а потім Мінфін, дядя Стьопа і т.д. Піар вас як блогера. Зараз всі такі статті пишуть для підняття свого рейтингу, а ви це намагаєтеся недолуго не визнавати. А, ну і по ліфту, у вас такий серйозний приклад з ліфтом що звісно простим людям зрозуміти таємний сенс зашифрований за словами не так просто, тому прошу вибачення якщо я не коректно розшифрував ваш секретний посил. Намагатимуся себе вдосконалювати щоб в подальшому правильно розуміти такі складні приклади)))
+15
27 декабря 2020, 18:20
# Дія не дает помощь ФОП 8000 грн из-за ошибки сервиса
А як Ви можете зрозуміти висить сервер дії чи ні? Варіант один, написати їм і якщо вони говорять що сервер висить, а вони це написали в перший же день роботи програми, то це значить що він висить і тому можуть бути помилки в роботі. Якщо ви навіть цього не можете зрозуміти то як я вам можу пояснити більш складні речі. Про ліфт приклад невдалий. В ліфтах є телефон куди потрібно телефонувати в таких випадках і вам скажуть що робити, так як і дія всім написала почекати пару днів поки програма запрацює. Про 30 чол. писати вже не буду ви все одно не читаєте те що я вище написав. Надіюсь вам все-таки виплатять 8тис, бо тут дійсно помилка в підході до таких людей. Для мінфіна користі взагалі немає, користь буде для цих 20−30 людей і для вас і вашого піару.
+15
27 декабря 2020, 17:21
# Дія не дает помощь ФОП 8000 грн из-за ошибки сервиса
Я вам написав що у нас також такі помилки були в перший день, а на другий день вже були інші, хоча ми нікуди не писали щоб пофіксили) Логіка проста — просто висіла прога. Число 10 з потолка, бо таких як ви небагато, навіть якщо 20 чи 30, це дуже мало тому такий проранук з ЄСВ і стався. Хайп це коли пишуть кричущі назви статей типу вашої, що ніхто не отримає виплат, чи дія не дає грошей, це обман чесних людей і т.д. Напишіть просту назву наприклад «В дії не прорахували нестандартну ситуацію з ЄСВ» Але ж тоді таку статтю прочитає в 10 раз менше людей, а так на всю Україну розпіарять, що в принципі вам і потрібно, судячи з ваших статтей. Тому ви прикрасно розумієте що таке хайп))) вам не скільки потрібне вирішення як піар на даній проблемі.
+25
27 декабря 2020, 16:52
# Дія не дает помощь ФОП 8000 грн из-за ошибки сервиса
Я то якраз добре все прочитав, а от ви бачу вибірково. Помилку з КВЕД вам видавало тому що програма висіла, а не тому що у вас КВЕД не підходив. В наших підприємців таке також було вибірково, при цьому в перший день видавало одну помилку, в інший уже іншу. Це не тому що ви там щось порішали)) За ЄСВ також прочитайте уважно звідки беруть. А то у вас назва статті наче у вас все як у всіх і всім не дають, а по факту таких людей 10 на всю Україну. Спочатку потрібно у всьому розібратися, а потім писати, а не ловити на цьому хайп.
+25
25 декабря 2020, 12:38
# Дія не дает помощь ФОП 8000 грн из-за ошибки сервиса
Варіант не прорахували, тому що таких людей як ви напевно 0,001% хто так платить наперед, хоч і випадково. Вирішити це питання навряд чи вдасться, оскільки все зроблено під онлайн і жодна держ. структура не відповідає напряму за ці виплати, а Дія тільки онлайн підтримка через мейл. Навряд чи вони зможуть вручну змінити реєстри ПФ або пофіксити всю програму для 10 людей на всю Україну. Хоча все-таки надіюсь, що все-таки вам виплатять ці гроші, хоча надії мало.
+15
25 декабря 2020, 12:33
# Дія не дает помощь ФОП 8000 грн из-за ошибки сервиса
Автор трішечки не в курсі як працює ця система і що таке коли програма висить. Дія щоб перевірити чи підпадає ФОП чи працівник під виплати підключило РЕЄСТРИ пенсійного фонду, так як там є вся потрібна інфа. Сам пенсійний фонд з його відділами ніякого відношення до цього не має, тому вас і ігнорували. В перші дні подачі заявок програма висіла повністю і помилки які могло вам видати було більше ніж ту яку вам указало з квед. Це не тому що там щось не доробили, а тому що програма висіла. На 3−4 день навантаження зменшилося і всім хто отримував якісь помилки вдавалося надіслати заяву, без всяких листів на підтримку. Найчастіша помилка яка була в нас це що «ваш IBAN ви вже використовували для соц. виплат», все пропало здається на 5 день і всі зареєструвалися. Щодо ваших переплат по ЄСВ, тут цей
+45
18 декабря 2020, 16:39
# Украина подписала с ЕБРР кредитное соглашение на 450 миллионов евро. Деньги «закатают» в дороги
Не переживайте, там в якомусь протоколі кома не там буде стояти і справу закриють. Як казав колись Хазанов: «Знаєм хто вкрав, знаєм скільки і коли, а посадити не можемо»
0
25 ноября 2020, 10:36
# В Украине вступили в силу новые ПДД. Что изменилось
«Не пристегиваться в населенном пункте разрешается только водителям и пассажирам с инвалидностью, если это физиологически невозможно, а также водителям и пассажирам оперативных и специальных транспортных средств.»
Ви поняли як тонко зрівняли інвалідів і оперативників)) Тролять самі себе.
+96
4 ноября 2020, 10:22
# Минюст вводит систему автоматизированного ареста счетов должников
Потрібно щоб було навпаки, щоб заарештувати рахунки потрібно було помудохатися а щоб зняти арешти, зателефонував до виконавця і він в пару кліків зняв всі арешти. Бо на сьогоднішній день будь хто з інспекції праці або податкової випише вам за придумане порушення штраф і якщо ви не заплатите подасть на суд і вуаля, всі ваші рахунки заблоковані. І потім 2-3-4-5 місяців ходи в суд і доказуй що ти правий, і весь цей час всі ваші рахунки заблоковані!! Потім всі дивуються чому ніхто не хоче працювати офіційно і робити все по білому)
0
13 октября 2020, 13:37
# Будут ли украинцы получать пенсии через 15 лет
Так а в чому тут брехня. Ви не уважно читаєте. Це ПФ сам так вирішив як назначати пенсію чи можливо це працівники ПФ самі в ручному режимі так роблять? Ще раз повторю, ПФ тут ні при чому, це організація яка займається просто нарахуванням та видачею грошей, а все інше робиться в Кабміні, Мінсоцполітики, ВР.
0
13 октября 2020, 10:00
# Будут ли украинцы получать пенсии через 15 лет
Ви самі відповіли на своє ж запитання. Якщо зп 5тис то і пенсія мінімальна. Ви ж погодитеся що є професії більш оплачувані і престижні, а є менш оплачувані. Той хто навчався на вчителя повинен був розуміти що він не отримуватиме велику зп, це ж очевидно. Якщо ви надієтеся тільки на пенсію тоді вам зараз потрібно змінювати роботу на більш оплачувану. Інших варіантів у нас в Україні на жаль немає.
Страницы: 123456