Фондові індекси США знижуються третій день поспіль
S&P 500 втратив 1,6%, високотехнологічний Nasdaq — 1,8%, а індекс Dow Jones знизився на 1,1%.
Зростання побоювання Волл-стріт пов'язані з останніми даними щодо американського ринку праці, які можуть спонукати Федеральну резервну систему США тримати ставки на високому рівні ще довгий час.
Число американців, які подали первинні заявки на допомогу з безробіття минулого тижня, впало до 201 тисячі — це найнижче значення з січня цього року.
Останні економічні дані свідчать про збереження стійкості американського ринку праці, попри агресивну кампанію щодо посилення грошово-кредитної політики ФРС, зауважує Seeking Alpha.
Ринки Азійсько-Тихоокеанського регіону демонструють змішану динаміку
Широкий індекс акцій Азії (за винятком Японії) MSCI AC Asia ex Japan Index виріс сьогодні на 0,4%, японський Nikkei впав на 0,4%, південнокорейський Kospi скоротився на 0,3%, сінгапурський STI практично не змінився, а китайський Shanghai Composite та гонконзький Hang Seng знизилися на 0,7% та 1 відповідно.
Інвестори в регіоні зберігають стриманий настрій на тлі зростаючих очікувань щодо того, що ФРС США доведеться підтримувати відсоткові ставки на високому рівні триваліший час.
Читайте також: ФРС зберегла ставку на рівні 5,25−5,5% річних
Moody's знижує кредитні рейтинги найбільших забудовників Китаю
Американське рейтингове агентство вирішило переглянути на предмет можливого зниження кредитні рейтинги для низки китайських будівельних компаній, серед яких: China Jinmao Holdings Group, China Vanke, China Resources Land та China Overseas Land & Investment.
У Moody's таке рішення пов'язують з останніми урядовими даними, які показали, що зниження цін на нове житло у Китаї у серпні прискорилося. Крім цього, послаблення іпотечних обмежень призвело до сплеску покупок житла на початку минулого місяця, але у вересні продаж знову сповільнився.
Раніше, минулого тижня, агентство Moody's погіршило загальний прогноз щодо китайського сектору нерухомості до негативного. Таке рішення було прийнято на тлі більш слабких перспектив економічного зростання Китаю, а також побоювань з приводу несвоєчасного завершення та здачі будівельних проєктів.