► Читайте «Мінфін»вInstagram: головні новини про інвестиції та фінанси
В BlackRock зазначили, що попит інституційних інвесторів на підтримку таких проектів зріс в останні роки, оскільки все більше прагне узгодити свої портфелі з переходом до економіки з низьким вмістом вуглецю.
Компанія заявила, що планує від $5 до $7 млрд для свого четвертого фонду після того, як було зібрано $4,8 млрд для його попередника, який закрився у квітні 2021 року.
«Цей крок також був викликаний швидкою зміною політичного середовища, коли Сполучені Штати та Європейський Союз запровадили значну фінансову підтримку чистої енергії, щоб допомогти скоротити викиди вуглецю в боротьбі з глобальним потеплінням», — пише видання.
Читайте також: Інвесткомпанія BlackRock опікуватиметься супроводом Фонду розвитку України
Серед інвестицій, зроблених третім фондом, була інвестиція в мережу потужних зарядних станцій IONITY, на яку в листопаді було залучено 700 млн євро. Він також підтримав проєкт Waratah Super Battery в Австралії, який стане найбільшим у світі мережевим акумулятором.
Щоб досягти нульових викидів до 2050 року, Міжнародне енергетичне агентство заявило, що щорічні інвестиції в чисту енергетику мають збільшитися більш ніж утричі до $4 трлн до кінця десятиліття.
🕵️ Ми створили невеличке опитування, щоб дізнатись більше про наших читачів.
💛💙Ваші відповіді допоможуть нам стати кращими, приділяти більше уваги темам, які вам цікаві.
🤗 Будемо вдячні, якщо ви знайдете хвилинку, щоб відповісти на наші запитання.