Чому так вирішили

Як зазначає СЕО Jooble Роман Прокоф’єв, працівники не бажають ходити в офіс з різних причин. «Одні бояться захворіти, інші — не хочуть витрачати час на поїздку до офісу, адже заощаджені години можна приділяти сім’ї, здоров’ю, хобі», — пояснює він.

Перехід на віддалений формат дозволить компанії наймати співробітників з інших міст і навіть країн.

Додається, що офіс на 2,8 тис. кв. м, на який було витрачено €1 млн, використовуватимуть як коворкінг для співробітників, які все ж захочуть іноді працювати поза домом.

Jooble — сайт для пошуку роботи в Україні та світі, входить до трійки найпопулярніших ресурсів з працевлаштування. Компанія наразі присутня в 71 країні світу та оперує трафіком близько 90 млн відвідувачів на місяць.

Читайте також: Facebook планує перевести 50% працівників на «дистанційку» до 2030 року

Іспанія теж змінює графік роботи

Тим часом в Іспанії можуть перейти на чотириденний робочий графік, повідомляє Bloomberg, з посиланням на віцепрем’єра країни Пабло Іглесіаса.

Видання зазначає, що Міністерство праці Іспанії та його глава Іоланда Діас хочуть скоротити робочий день і перевести жителів країни на «чотириденку». «На думку чиновників, це може підвищити зайнятість», — йдеться у повідомленні.

В інтерв’ю телеканалу RTVE Іглесіас пояснив, що сам завжди виступав за скорочення робочого тижня. «Я знаю, що Міністерство праці та Іоланда Діас вивчають це питання», — розповів він.

Читайте також: Майже 60% українців не в захваті від дистанційної роботи — дослідження

Нагадаємо

  • На думку гендиректора Amazon Web Services Енді Ясси, у постковідному світі люди майже не приходитимуть до офісу. При цьому багато працівників уже змінюють свій робочий статус на «віртуальний».
  • Гігант споживчих товарів Unilever в рамках експерименту пообіцяв перевести співробітників у Новій Зеландії на «чотириденку». За словами керуючого директора компанії у країні Ніка Бенгса, це допоможе поліпшити ментальний стан співробітників і підвищити їх продуктивність.

Читайте також: Мінфін Німеччини впроваджує податкові пільги для працівників на «віддаленому» режимі роботи

Стежте за цікавими і ексклюзивними матеріалами про вплив пандемії на економіку в телеграм-каналі «Економіка і коронавірус»