Доопрацювання програми

Програму вирішили доопрацювати, оскільки «в умовах карантину ніхто не біжить відкривати стартап і брати на це кредит у банку».

Читайте також: Доступні кредити 5-7-9%. З 1 березня банки видаватимуть позику без застави

У Нацбанку відзначають, що в умовах кризи розширена програма дозволить зменшити боргове навантаження на малий і середній бізнес, а також дасть доступ до оборотних засобів. «Умови програми фіналізуються», — йдеться в повідомленні.

Читайте також: Уряд найближчим часом змінить програму кредитів «5-7-9%». Частка тіла кредиту зросте

Що відомо про попит на кредити

  • Програму офіційно запустили 3 лютого. В уряді повідомили, що на участь у програмі подалося 17 тисяч підприємців.

  • Найбільше заявок було зареєстровано в Київській області — на суму 503,9 млн грн. На другому місці — Вінницька область — на 155 млн грн.

Читайте також: Дешеві кредити для бізнесу. Бажаючих виявилося більше, ніж закладених грошей в бюджеті

  • При цьому лідером за кількістю виданих пільгових кредитів стала Вінницька область. Підприємці звідти тільки за два тижні роботи програми вже отримали кредитів на суму 3,8 млн грн.

Умови програми

  • Банки видають кредити малого і середнього бізнесу з виручкою до 50 мільйонів гривень.

  • Держава компенсує підприємцю частину відсотків за кредитом — ставки складають від 5 до 9% річних в залежності від кількості створених робочих місць з можливістю щоквартального зниження процентної ставки.

Вибрати кредит готівкою

На що видають кредити

  • На придбання або модернізацію основних засобів, об'єктів нерухомості та транспортних засобів для використання в комерційних і виробничих цілях.

  • На будівництво, реконструкцію, ремонт приміщень, в яких ведеться основна господарська діяльність, крім офісних приміщень.

Читайте також: Доступні кредити для бізнесу. Чого чекають підприємці