Із чим пов'язані справи

Серед відкритих проти чинного голови Приватбанку справ одна — за фактом шпигунства, адже Петр Крумханзл за походженням чех.

Крумханзл вважає, що колишні власники Приватбанку використовують різноманітні важелі впливу та тиску на менеджмент банку.

Зокрема, у вересні 2019 року у головному офісі Приватбанку провели обшуки. Правоохоронці вимагали документи, пов’язані зі співпрацею банку з юридичною компанією, яка представляє інтереси Приватбанку у Високому суді Лондона, де банк судиться з Коломойським.

Читайте також: Є реальний ризик повернення Приватбанку ексвласникам — Крумханзл

Голова правління Приватбанку зазначає, що перемога колишніх власників банку у «гібридній війні» проти держави може дуже дорого коштувати Україні. У разі якщо міжнародні донори, зокрема МВФ, відмовляться співпрацювати з державою, інвестори почнуть виводити з України свої гроші і спровокують обвал курсу валют.

Читайте також: Новий закон про компенсації за Приватбанк. Депутати йдуть назустріч Коломойському

Раніше повідомлялося

  • Окружний адмінсуд Києва 13 лютого відкрив провадження за позовом Первинної профспілкової організації співробітників Приватбанку, яка вимагає від НБУ звільнити голову правління Приватбанку Петра Крумханзла.
  • Свою вимогу так звана «профспілка» обґрунтовує «недотримання вимог закону про бездоганну ділову репутацію». Крім Крумханзла, в позові згадуються ще двоє співробітників банку.
  • Суд призначив підготовче засідання у справі на 16 березня.

Оформити кредитку Універсальна Gold Приватбанку