Депутат з'ясував, що у дворі в пенсіонерки живе собака. «Якщо він (собака) елітної породи, то вона може його продати в будь-який момент і спокійно оплатити рахунки», — заявив Брагар. 

Нафтогаз ідею не підтримав. Замість продажу тварин там порадили оформляти субсидію.

«Мінфін» перевірив, які собаки вважаються найдорожчими у світі, і скільки коштують такі цуценята. Але відразу попереджаємо, «Мінфін» нікого не закликає продавати домашніх улюбленців для вирішення будь-яких фінансових питань.

Тибетський мастиф

Вартість собаки однієї і тієї ж породи може сильно відрізнятися. Багато що залежить від родоводу, забарвлення цуценяти, інших факторів. Але те, що саме тибетський мастиф — найдорожча собака в світі – ні в кого не викликає сумнівів. Саме цуценя цієї породи було продано на аукціоні за $1,5 млн.

Судячи з опису, представники породи знають собі ціну і вимагають від господаря відмінного розуміння собачої психології.

Якщо вас влаштує цуценя з не найбездоганнішого родоводу, його можна придбати за $2-7 тис.

Самоїдська собака

Самоїдська собака — користується популярністю серед сімей з дітьми, а також літніх людей, які шукають компаньона. Вважається, що собаки цієї породи дуже розумні, слухняні, легко піддаються дресируванню.

Ця порода прийшла з півночі Сибіру. Вартість чистокровних цуценят досягає $12 тис. Але якщо постаратися, можна знайти і за $1,5-2 тисячі.

Аргентинський дог

Вартість цих суворих здорованів досягає $5 тис., а середня ціна коливається в межах $2,5-3 тис.

Як відзначають експерти, собака була виведена як мисливська, тому хоробра і має жорсткий характер. Але при правильному навчанні буде ладити з людьми та іншими тваринами. Слід пам'ятати, що цим чотириногим потрібні істотні фізичні навантаження.

Бордоський дог

Інша назва цієї великої собаки — французький мастиф. Вага представників породи може досягати 90 кілограм. Вартість цуценят в середньому становить близько $3 тис.

Як кажуть кінологи, у цих собак завжди невдоволений вираз морди. Це може ввести в оману непосвячених. Насправді, представники породи доброзичливі, мають спокійний і врівноважений характер.

Салюки

Вважається однією з найстаріших. Її історія сягає корінням у Стародавній Єгипет. Хоча це мисливська собака, вона вважається сором'язливою і не любить агресію.

Цуценя обійдеться близько $2,5 тис.

Єгипетська фараонова собака

Ще одна собака з корінням із Стародавнього Єгипту. Хоча зараз вважається національною породою Мальти, куди її свого часу завезли фінікійці.

Собаку називають такою, що легко навчається, і грайливою. Цуценя можна купити за $2,5 тис., хоча в деяких випадках ціна може бути і вдвічі вищою.

Англійський бульдог

Важко повірити, але колись цих собак використовували для цькування биків. Сучасні представники породи мають не надто багато спільного з кровожерними пращурами. Зараз це «сімейні» собаки з доброзичливим характером. Бульдоги погано переносять самотність і брак спілкування.

Ціна на цуценят варіюється в районі $2,5 тис., може досягати і $9 тисяч.

Кавалер Кінг Чарльз спанієль

В залежності від родоводу ціна на цуценят може варіюватися в межах від $1 до $14 тис. Як усі спанієлі, ці собаки призначалися для полювання, але давно «перекваліфікувалися» в домашніх улюбленців. Вже в XV столітті ця порода користувалася популярністю в королівських і просто багатих будинках.

Представники породи грайливі і ласкаві, але в той же час безстрашні.

Канадська ескімоська собака

Спочатку собака була їздовою, і це слід враховувати при купівлі. Ці чотириногі вимагають великих фізичних навантажень і люблять холодний клімат.

Терміново потрібні гроші? Скористайся кредитним каталогом від «Мінфіну», а собаку залиш вдома

У деяких випадках вартість цуценя може досягати $6-7 тисяч. Хоча, звичайно, можна знайти і дешевше.

Акіта Іну

Собака отримала величезну популярність після фільму «Хатіко». Належить до найдавніших порід собак у світі. В Японії клуби любителів цих собак з'явилися ще в VI столітті.

Читайте також: Куди інвестувати гроші в 2020 році

Купити цуценя можна за $1-1,5 тис. Хоча собаки з японським походженням будуть коштувати дорожче.