Із чим це пов'язано
Імовірною причиною для відмови у фінансуванні послужило те, що Libra викликала шквал критики з боку американської і європейської влади.
Так, міністр фінансів США Стівен Мнучин в липні заявив, що американська адміністрація «дуже серйозно стурбована тим, що Libra може бути використана особами, які займаються відмиванням грошей і фінансуванням тероризму».
Дональд Трамп, своєю чергою, зазначив, що Libra матиме «низьку стабільність і надійність».
Читайте також: Libra: чому у криптовалюти від Facebook немає майбутнього
Про те, що криптовалюта від Facebook може негативно вплинути на функціонування міжнародної валютної системи, заявляли і міністри фінансів країн G7.
Інвестування з заставними гарантіями від Cronvest під 16% річних
Що відомо
- Раніше ряд найбільших американських корпорацій, зокрема Visa, Mastercard, PayPal і Uber, заявляли, що мають намір вкласти 10 мільйонів доларів у створення консорціуму, який буде керувати Libra.
- Facebook повідомила про роботу над власною криптовалютою в червні поточного року.
- За словами представників компанії, переказати цифрову валюту буде так само просто, як відправити текстове повідомлення на телефон. Функціонування нової валюти буде засноване на технології блокчейн — децентралізованій базі даних.
- Також у Facebook повідомляли, що Libra буде підтримуватися низкою валют для забезпечення стабільності. Зокрема, на 50% — американським доларом.