TAC life

0/5
Budjak2017-09-21 10:21:04
Під час проведення семінарів де представник компанії в дуже привабливій формі рекламував пенсійне страхування з купою можливостей, яке на справді виявилось звичайним обманом. Бажаючим мати справи з TAC life, раджу не зв'язуватись з цією недобросовісною компанію, а якщо є якісь гроші, то краще їх віддати на благодійність. Навіть якщо ви будете складати гроші в скляну банку, то на останок у вас буде більше сума, ніж отримаєте виплат від крадіїв ТАС life.
Не повторюйте помилок!

Комментарии к отзыву - 6

marymary2018-01-17 20:45:50
«Пенсионное» страхование в «лайфовой» СК — вообще большая глупость.
ВикторВиктор2018-03-15 14:33:54
Цікаво, чому Ви так думаєте?
marymary2018-03-18 17:02:29
А вы с какой целью интересуетесь?
Клiєнт банкаКлiєнт банка2019-08-28 17:12:08
Я колись поклав гроші в Недержавний Пенсійний Фонд "Європа" який організувала група євреїв. Зараз у мене там менше грошей ніж я клав! Ви абсолютно праві - якщо б я просто поклав їх в банку, то це було б вигідніше. Виявилось тримати гроші на депозиті в Державному Ощад банку, де гарантують всю суму повернення вигідніше.
VladsanaVladsana2023-04-21 08:13:13
100 відсотків праві! У зв'язку з війною був вимушений прервати дію договору пенсійного страхування, на руки виплатили третю частину від того, що мною було перераховано
AnatoliiZaitsevAnatoliiZaitsev2023-06-08 15:09:02
Перед тим як підписувати договір - поцікавтсь компанією. За особистим пенсіним накопиченням майбутне. В Японіі, Сша, Канаді і ще в багатьох інших країнах пенсійні накопичення перевищують ВВП країни.
Отзыв успешно отредактирован