Метлайф- надійно! Раджу всім.

5/5
Галина2022-09-22 15:34:14
Шановні українці! Перечитала ті відгуки, і раджу не спішити з висновками, бо можливо це ваш шанс, а через ті квазі-відгуки ви приймете неправильне рішення. Невдачі тих ображених осіб- це по-перше неякісна консультація з фін. консультантом, який не усе вам розповів, або ви самовільно чи невчасно подали документи в Метлайф. Навіть якщо ви відклали собі кошти лише 3 роки і хочете забрати кошти, то зателефонувавши в Метлайф по відомих телефонах- 0444941343 чи інших, ви може отримати завжди добру пораду, як правильно поступити. Якщо немаєте більше грошей оплачувати свій поліс після 3 року, то ці гроші можна там залишити як на депозит, тобто не розривати договір, а перевести договір лише в Накопичувальний, на ті внесені суми теж нараховуватимуться відсотки, просто не буде захисту, і пізніше з відсотками собі заберете кошти. Немає невирішених питань. Маєте телефон, відкрийте рот і телефонуйте радьтеся. Моя сімя вся має страхові поліси. Я користуюся полісом 1,5 року, раз в рік відкладаю собі 15000 грн… Маю консультанта-фахівця з Старлайфу, який мене навчив «користуватися полісом» правильно. Тобто після страхової події правильно заповнюємо разом з лікарем довідку, консультант перевіряє її і тоді відсилаємо до 10 днів з часу видачі і до 3-х тижнів отримала виплату на свій Приват. Вже двічі скористалася послугами Метлайфу, скол зуба 8100 грн. а витратила 1200 грн. За опіки гірчичниками отримала 4000 грн. В мене в полісі по тілесних ушкодженнях-270000 грн, по Опіках -30000 грн, тому 3% по зубі — від 270тис=8100. Тому моя порада-шукайте кваліфікованого фін.консультанта Старлайфу, який має досвід та практику, і з ним підберіть собі хороший поліс з достойним захистом здоровя та накопиченнями на пенсійний період, бо держава вам пенсій не дасть. Нині треба мати свого перукаря, стоматолога, лікаря. Також знайдіть собі фін. консультанта як у Європі чи Америці. До того всі йдемо, треба виходити з пострадянського совка. Приймайте рішення правильно. Українці повинні бути на старість з грішми, а не на 2200 грн існувати. І мати нині поліс- це модно і статусно.

Комментарии к отзыву - 0

Отзыв успешно отредактирован