.......

0/5
Володимир2019-05-14 22:00:46
Три роки тому взяв собі поліс.Ще через пів року взяв поліс своїй доньці.Здавалося все нормально.Надійна компанія та аж сьогодні почав в цьому сумніватися.29квітня цього року донька потрапила в пологове відділення рай лікарні з діагнозом: ГРВІ.Загроза переривання вагітності:.!0.05 була виписана додому під нагляд лікаря ЖК.В полісі цитую… Застрахований МВ Страхування на випадок критичних жіночих випадків. Госпіталізація ЗО внаслідок ускладнень під час вагітності.(тип тарифу !0 років) Страхова сума 3000грн.Я позвонив в Метлайф щоб уточнити процедуру які документи і куди подавати бо раніше з чимось таким не стикався.так от яка була відповідь. ЗАГРОЗА ПЕРЕРИВАННЯ ВАГІТНОСТІ це не є ускладнення під час вагітності ну і відповідно це не страховий випадок.Слава богу не сказали що це взагалі норма.Зараз сижу думаю.В загальному по двом полісам заплати за три роки десь біля 30 з лишнім тисяч гривень… навіщо.В даний момент розчарування в цій компанії дуже велике бо до цього я вірив в те що зробив правильний вибір і вірив на всі 100 відсотків.Тепер знаю я лоханувся і одне знаю точно що ні по своєму полісу ні по полісу дочки проплат більше робити не буду.Щож мабуть всею От така моя історія.

Комментарии к отзыву - 1

marymary2019-05-15 13:43:51
Вот так всегда бывает:
Пока клиент проплачивает премии в СК, а с ним не случается страховых событий — его вера в СК тверда.
И он полагает, что сделал «правильный выбор».
При этом он обычно агрессивно защищает СК)

А как дойдет до дела — в СК вежливо скажут про «нестраховой случай» и укажут на дверь.
И тут крушение всех надежд)

Но главное — премии проплачивались 3 года, в выкупную сумму естественно ничего не попало)
И, даже если клиент перестанет платить — СК все равно останется в «плюсе» — 30 000 грн им уже достались.

И да, положив деньги на эту карту https://www.ukrgasbank.com/private/deposits/pro-zapas/ он бы получал нормальные (больше чем в СК) % на остаток, при этом мог воспользоваться средствами.

А так — он 3 года содержал странную контору, которая чуть что — его вежливо «послала»)
Отзыв успешно отредактирован