Шкодую. що не зробив цього 10 років тому

5/5
644934112018-12-05 11:53:37
Взяв полис (№100499720) своєму сину, лише з тої причини, що розумію, йому теж будуть потрібні гроші, коли підросте. Навіть, якщо він житиме в достатку, подарунок від тата завжди знадобиться)
Близько 10 років тому вже мав цю розмову стосовно цієї компанії з одним своїм знайомим, але на жаль нне прислухався. Сьогодні розумію, що дарма. Вже мав би певну суму на рахунку. Вона б точно не завадила, машину б купив, бо тоді рахували мені близько 100 тис. грн. гарантованих грошей.
Сину лише 4 роки, тож час в мене ще є. Окрім того, травми та переломи, особливо в хлопчиків ніхто не відміняв) Гроші на випадок моєї смерті або непрацездатності теж сплановані в полісі. Тож я спокійний і маю впевненість, що йому не прийдеться поневірятися, а дружині думати чим його годувати хоча б певний час.

Комментарии к отзыву - 7

marymary2018-12-05 18:41:20
Речь про «Юниор капитал»?

Это что-то вроде депозита «до совершеннолетия» с кучей доп.страховок.
За счет дикого страхового тарифа (4%) и образования резерва по дожитию только с 3 года (только тогда что-то начинает накапливаться) доходность значительно ниже депозита.
Кроме того, СК с % ежегодно берет себе 15%, результат — доходность существенно ниже инфляции.

«Близько 10 років тому вже мав цю розмову стосовно цієї компанії з одним своїм знайомим, але на жаль нне прислухався» — отзыв про такой полис:
Как инвестиция — очень плохо, как страховка — очень дорого.

«машину б купив» — а самому, без посредкиков скопить на машину никак?)
«тоді рахували мені 100 тис. грн. гарантованих грошей» — главное, чем и как они «гарантированы»?)

«Окрім того, травми та переломи» — можно отдельно купить страховку ВВВ/ВI, выйдет в разы дешевле.
«Гроші на випадок моєї смерті або непрацездатності теж сплановані в полісі» — но там куча «исключений из страховых случаев», советую с ними ознакомиться (п.4 «правил страхования»).
«дружині думати чим його годувати хоча б певний час» — ничего подобного.
По «Юниор капитал» в случае смерти страхователя СК платит страховые премии вместо него (фактически — из взносов др.клиентов).
Выплата будет только по достижению оговоренного в полисе возраста.
64493411644934112018-12-06 11:10:34
От дивна людина, прийшла порад надавала. А ви, перепрошую, ХТО?
Я маю справу з цією компанією, і повірте, всі виключення, якими ви мене лякаєте, вивчив ретельно. Написав сві
marymary2018-12-06 18:54:46
«А ви, перепрошую, ХТО» — а вы?)
«всі виключення… вивчив ретельно» — очень на это надеюсь)
А то будет жалко носить 10-20 лет подряд деньги в СК, чтоб потом получить дырку от бублика или выкупную сумму (что немногим лучше).
64493411644934112018-12-06 11:12:29
Свій відгук про роботу та послугу. Поділився враженнями та думками.
А чим поділились ВИ? Маєте досвід? Вже мали справу? То напишіть свій відгук і буде вам щастя.
І яке у вас моральне право коментувати мої дії та давати їм оцінку?
marymary2018-12-06 19:02:57
«відгук про роботу та послугу»
Пока что «работа» свелась к тому, что у вас с удовольствием взяли деньги, а вы обязались их носить им мин.10 лет)
Услуга — избавили вас от лишних денег)

«А чим поділились ВИ? Маєте досвід? Вже мали справу?» — рассуждать о «накопительных» полисах могут только те, у кого они есть?)
Неа, я не настолько глупа, чем кормить очередную СК.

«яке у вас моральне право коментувати мої дії» — точно такое же, как и у вас)
Каменты открыты.
«давати їм оцінку» — вы пишите отзыв, я его комментирую.
Потому что могу)
64493411644934112018-12-07 13:02:08
Кожен з нас ділиться тим, чого має в достатку. Бачимо живий тому приклад: досвіду користування послугою немає, є лише жага критикувати та давати негативні оцінки діям інших людей. Чим і поділився цей чудовий «коментатор»). Сумніватись в здатності інших думати та рахувати, обзиваючи «глупимі» та «самі накопіть не смоглі?».
Але вже "ікзперд" Бо вивчив алфавіт та вміє користуватись комп’ютером. Ніякої інформації про цього «знатока» немає, лише бот, який видумав собі «право» та «могу».
Я надав номер поліса — то моє підтвердження права на коментування роботи компанії. У бота такого не має, то про що мова? Ніхто та ні про що, як я і сказав.
Так і в країні в нас: всі знають, як керувати країною, критикують чинну владу, але нема коли то все робити, треба таксувати. Тож краще жуйте, аніж говоріть, коли не маєте на то ніякого досвіду та не в курсі ситуацій інших людей.
marymary2018-12-07 21:14:28
А что-то по существу сказать?)
Опять «бла-бла-бла»)

«досвіду користування послугою немає» — смешной человек.
У вас пока только один опыт — избавления от лишних денег)
С помощью СК.
И да:
«Умный учится на чужих ошибках, а дурак — на своих».
Я учусь на ошибках таких как вы)

«Ніякої інформації про цього «знатока» немає» — а есть какая-то инфа про вас?)
Только «64493411».
Сразу видно бота, который топит за СК)
Наверно полисы впариваете друзьям и родственникам.
И пришли сюда прорекламировать «накопительные» полисы, а тут комментарии?)

«Я надав номер поліса» — бессмысленный набор циферок.
Или СК выложила в интернет базу договорв страхования?)
«то моє підтвердження права на коментування роботи компанії… У бота такого не має» — рассуждать о полисах могут только те, у кого они есть?)
Это вариант аргумента «сперва добейся» (ага, выплаты по дожитию).
Вы кстати еще не добились)

«краще жуйте, аніж говоріть» — ахахах, жуйте без соли то, что получите от СК вместо страхового возмещения)
П.4. «правил страхования».
Отзыв успешно отредактирован