не закрили бонус

2/5
Саша2023-07-26 18:31:15
У понеділок закинув 125 баксів і дали ще бонус 130 баксів і ще наторгував 20, стало 275, заліз у просідання 120 і мені закрили весь депозит, а виявляється, що є пункт, при просіданні на введений депозит + наторгований, якщо ти в просадці, то бонус не є грошима, його просто немає. А навіщо тоді бонус, якщо він тоді не бере участі у торгівлі. Був кращої думки про цього брокера, не раджу коротше.
RoboForex
27 июля 2023, 11:24
Шановний Саша Іваненко.

Висловлюємо співчуття, що співпраця з нашою компанією не виправдала ваших очікувань. Будь ласка, зверніть увагу, що
при поповненні рахунку в RoboForex клієнти мають можливість обрати, який з бонусів отримати на депозит.

При виборі Класичного бонусу необхідно мати на увазі, що Бонусні кошти не можуть використовуватися при «просіданні» — вони будуть списані з рахунку, коли Кошти (Equity) на рахунку стануть меншими від суми активних Бонусів, про що сказано в п. 2 Правил програми, яку клієнт акцептує при отриманні бонусу.

Profit Share бонус – цей Бонус бере участь у «просіданні» і дозволяє обмежити втрати власних коштів, про що також вказано на сторінці опису цього Бонуса.

Бонуси дають трейдеру додаткові можливості отримання прибутку на ринку й важливо уважно ознайомитися з умовами бонусних програм та визначитися, який саме форекс бонус вам більше підійде.

У випадку, якщо у вас залишаються додаткові питання щодо правил користування тим чи іншим бонусним продуктом, чи виникають якісь сумніви, не соромтесь звертатись до нашої цілодобової Служби підтримки. Будем раді допомогти й відповісти на всі ваші запитання!

З повагою,

менеджер RoboForex