НІКОЛИ не працюйте з цією компанією

1/5
kolan4ik2020-10-05 19:16:47
тривалий час був клієнтом компаніі. завжди все вчасно сплачував, але коли в мене сталась біда(через пандемію втратив роботу і джерело доходу відповідно) попросив реструктуризацію на що мені відповіли що її роблять тільки коли є прострочка! щоб ви розуміли при прострочці вони перераховують відсотки по кредиту і сума значно росте. в мене було 18тисяч гривень борг, і в перший день прострочки сума виросла на 8тисяч. і це нібито нічого але зараз я допустив ще одну прострочку кредиту на 4 дні і мій кредит знову перерахували і з 6 тисяч залишку виросло до 16 тисяч. і продали мій кредит колекторській конторі при тому в них заборгованість залишилась. тобто я зараз винен не одній фірмі 16 тисяч а двом по 16 тисяч. при спробі вирішити питання на гарячій лініі мені сказали що я більше не зможу користуватись послугами компаніі і все. на інші питання я відповіді не отримав
Манивео
6 октября 2020, 11:11
Доброго дня!

Доброго дня!

Дякуємо за відгук! Нам шкода, що ви потрапили у неприємну ситуацію з грошовими надходженнями. Ми завжди готові піти назустріч у разі фінансових труднощів: пропонуємо нашим клієнтам пролонгацію кредиту або зміну графіка погашення заборгованості, якшо клієнт звертається до нас до настання прострочки.

Звертаємо вашу увагу, що будь-який клієнт Moneyveo завжди може звернутися до нас із проханням про реструктуризацію боргу. Для оформлення знадобиться сплатити гарантійну суму – від 20% до 40% від заборгованості, точний процент залежить від тривалості прострочення, участі у програмі лояльності та інших факторів. Реструктуризація оформлюється невдовзі після надходження оплати, буквально того ж робочого дня.

Наша система нараховує проценти і штрафні санкції відповідно до кредитного договору. З його умовами ви ознайомилися перед отриманням кредиту та погодилися, підписавши його електронним підписом та поставивши відповідну позначку на нашому сайті. Якщо сума, яку ви вказали, була додана до вашої заборгованості не в рамках договору (ви точно не прострочили платіж і вважаєте, що це помилковий борг), будь ласка, зверніться до нашої служби підтримки – ми все перевіримо та обов'язково з'ясуємо, в чому справа. Наші контакти: quality@moneyveo.ua

З повагою,
moneyveo.ua

Комментарии к отзыву - 1

gerfestgerfest2020-10-26 03:51:27
Щось я не бачив щоб ви робили реструктуризацію при оплаті від 20-40% при своєму боргу 11к ви просили мене оплатити 6к .
Отзыв успешно отредактирован