Шарашкіна контора!

1/5
Bukaka21912022-01-04 17:12:34
Це просто жах! Мало того, що височенні проценти, не кваліфіковані співробітники, так іще і розводять просто на гроші на рівному місці! Не попадіться, як я! Завчасно проплатила позику, АЛЕ! так склалося, що в святковий день. І, головне, що через особистий кабінет! Це мене і погубило. В усіх інших мфо, а досвід у мене, нажаль, не маленький, якщо сплачуєш через особистий кабінет, в будь який день, не важливо, в будь який час, гроші заходять протягом 5-10 хвилин. І ТІЛЬКИ В КРЕДИТ КАФЕ, якщо ти оплачужш через особистий кабінет, ОСОБЛИВО! в святковий день, гроші можуть іти 3-4 дні!!! Ви уявляєте? І весь цей час вам будуть нараховувати відсотки за договором. В моєму випадку це 300грн/день! Тобто я втратила 900грн просто, через їх довбану систему банківського обслуговування! Всі консультанти, що на гарячій лінії, що в точці видачі кредитів, казали одне і те саме — так працюють банки. Але в банку казали інше, що гроші вони вже давно можуть завести на свій рахунок, бо вони вже давно списані з мого, і просто чекають на їхньому депозиті!!! І в усіх інших мфо теж оплата швиденько проходить. І ТІЛЬКИ В ХИТРОЗРОБЛЕНОМУ КРЕДИТКАФЕ, ваші гроші будуть крутити до нестями! НЕ РОБІТЬ МОЄЇ ПОМИЛКИ! НЕ ГОДУЙТЕ ЦИХ ЗВІРІВ! Вони вичавлять з вас останнє!

Комментарии к отзыву - 0

Отзыв успешно отредактирован