Вы перегибаете!

1/5
Alex54142021-08-13 18:46:27
Я не брал в этой дыре кредит но брала бабушка. Брать кредит в этом кредитном ведре не советую и прошу никого не брать, реально просто ужас. Будут звонить всем вашим родственникам, соседям будь либо кому кто что-то про вас знает.
У меня отец работает в органах на большой должности реально большой. И они его не боятся, звонит автобаба говорит чтобы разобрались с кредит кафе. причем тут мой отец к моей бабушке (бабушка по маминой линии, с которой отец уже не в браке давно)
Было много угроз мне и бабушке. Звонят представляются полицией (по этому поводу как и по поводу угроз И так далее отец написал заявление и пощвонил нужным людям) я думаю скоро это ведро закроют, так как доводят людей до сказа, ребят удачи вам, все ждите хороших известий кто звонил мне и кто ставил отце автодозвон.

Комментарии к отзыву - 1

sadwarriorsadwarrior2021-10-26 10:51:59
Національний Банк України вул. Інститутська, 11-б, м. Київ, 01601 Копія: Товариство з обмеженою відповідальністю «________________________________» 04050, м.Київ, ________________________ ___________________________________ П.І.Б _______________________________________ адреса СКАРГА Мною, ____________________, «___» _________ 20__ року було укладено з ТОВ «_____________» кредитний договір №____________, згідно якого я отримав кредит в сумі _________ гривень з терміном повернення кредиту разом з процентами в сумі __________ грн. до ____________ року. Після отримання кредиту у мене виникли проблеми з роботою та виплатою заробітної плати, викликані запровадженням на території України карантину у зв’язку з епідемією коронавірусу COVID-19, що не дозволило мені погасити кредит та нараховані на нього відсотки. Останнім часом працівники з ТОВ «_______» розпочали шалений психологічний тиск на мене з вимогою негайно сплатити кредит вже в сумі _________ гривень разом з нарахованими відсотками та штрафами за прострочку виплати. Працівники ТОВ «___________» дзвонять мені десятки разів на день з погрозами мені та членам моєї родини, через соціальні мережі роздобули дані моїх друзів та знайомих, колег по роботі, розповсюджують про мене різний надуманий бруд та наклепи, , надсилають вимагають у них сплатити за мене борг по кредиту мені та членам моєї сім’ї СМС повідомлення з погрозами, пишуть погрози в соціальних мережах та мессенджерах. Від такого психологічного тиску я та члени моєї родини втратили спокій, не можемо нормально спати, розпочалися проблеми зі здоров’ям, які напряму пов’язані з постійним перебуванням у стресовому стані. При цьому ТОВ «___________» грубо порушуються норми статті 25 Закону України «Про споживче кредитування», які прямо забороняють кредитодавцю чи коллекторським компаніям вчиняти такі дії під загрозою застосування санкцій з боку Національного Банку України, аж до анулювання ліцензій таким порушникам Закону. Вважаю, що такі дії працівників ТОВ «_____________» є протиправними та порушують статті 3, 21, 22 та 32 Конституції України, статті 3, 291, 301, 302 та 308 Цивільного кодексу України, статтю 25 Закону України «Про споживче кредитування», статтю 189 Кримінального кодексу України (вимога передачі чужого майна, чи права на майно, або вчинення інших дій майнового характеру з погрозою насильства над потерпілим чи його близькими родичами), статтю 182 Кримінального кодексу України (незаконне збирання, зберігання, використання, знищення, поширення конфіденційної інформації про особу) , статтю 355 Кримінального кодексу України (примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов'язань, тобто вимога виконати чи не виконати договір, угоду чи інше цивільно-правове зобов'язання з погрозою насильства над потерпілим або його близькими родичами, пошкодження чи знищення їх майна). З 1 липня 2020 року Національний банк перейняв на себе функції регулятора ринку небанківських фінансових послуг: страхових, лізингових, факторингових компаній, кредитних спілок, ломбардів та інших фінансових компаній, здійснюючи видачу ліцензії на здійснення господарської діяльності з надання фінансових послуг та контролюючи дотримання ліцензійних умов ліцензіатами. Приймаючи до уваги, що ТОВ «_______________» грубо порушує норми законів та Конституції України, здійснюючи протиправну діяльність по відношенню до мене та членів мої сім’ї, прошу здійснити перевірку діяльності ТОВ «________________» на ринку фінансових послуг та застосувати до товариства заходи впливу, як регулятора ринку небанківських фінансових послуг, з метою припинення протиправної поведінки ТОВ «______________». Відповідь про вжиті заходи прошу надіслати на мою адресу: ________________________________________. _____________/_____________________/ _________________2021 року
Отзыв успешно отредактирован