Видали кредит не знати кому і продали колекторам.

1/5
AntonG2021-03-22 20:39:55
Рік назад брав кредит в цій організації. Вчасно повернув. То був мій останній мікрозайм. Все би добре як би спустя рік мені не почали звонити колектори. Виявляеться місяць назад на мене було взято кредит. На мою стару сімку яка в мене в наявності, але я нею не користуюсь. Мені не ламали мейл, я не губив телефон, паспорт і т.д. Як тоді хтось міг взяти кредит через особистий кабінет. Хіба тільки хтось з працівників організації. Звязався з службою підтримкі, а шо ми вам поможем ми вас продали в финфорс, там рішайте. А там зрозуміло, що адекватної розмови не добитись. Дивно ще то що, мені давали максимум 3000 тисячі, а комусь видали 6000 тисяч. Рік назад я працював офіційно, а зараз ні. Так як зрозуміло шо не я брав, то потрібно було змінити карту банка. Як без будь якого підтвердженя вони змінили реквізити. Головний аргумент це те що в них є запис розмови рік назад і місяць назад. І вони по їхнім словам зробили експертизу що і там і там мій голос. Но це взагалі маразм так як голоса не схожі зовсім. І так що я маю в результаті. Дзвінки, погрози мені і моїм близьким, погана кредитна історія і вимотані нерви. А за що? А за то що рік назад я звязався з ними. Віддавати я не буду, бо не брав. Лишається тільки заява, суд і то це не факт, що колектори лишуть мене в спокої. Їм то не важливо, брав я не брав. Вони купили і їм треба відбити своє. Так, що вся вина на компании Ccloan.
CC Лоун
23 марта 2021, 13:04
Нам шкода, що виникла така неприємна ситуація, ознайомтеся, будь ласка, з інструкцією протидії шахрайству та виконайте дії за цією інструкцією: https://www.ccloan.ua/protidiya-shahrajstvu/

Комментарии к отзыву - 1

Andriy56Andriy562021-03-22 20:46:44
Не ты первый, не ты последний. Шарашкина контора.
Отзыв успешно отредактирован