Дуже дратують дзвінки кожні півгодини

3/5
Cinderella22020-10-27 11:28:24
Брала декілька кредитів. все нічого, але як же бісять оці двінки в день платежу! Я знаю, що мені сьогодні платити, я на роботі, мені говорити ніяк взагалі, а вони дзвонять і дзвонять безперестанку. Це не єдиний мінус. Також не подобається, що у випадку акційного кредиту, якщо не встигаєш погасити, компанія миттєво нараховує всі заощаджені за відсотками кошти. Одного разу помилково вийшла на прострочку: внесла частковий платіж замість пролонгації, обрала не ту кнопку. Наступного дня оператор мене лаяла в прямому сенсі! Саме так, репетувала противнючим голосом. І це при тому, що тіло кредиту було всього 600 грн)))))
CC Лоун
29 января 2021, 12:45
Компанія CCloan працює для забеспечення фінансової стабільності своїх клієнтів, тому ми завжди повідомляємо нашим користувачам про необхідніть внести оплату. Це потрібно, щоб усі умови кредитного договору були виконані вчасно. Нам шкода, що це завдало Вам дискомфорту. Система нарахування процентів працює відповідно до чинного законодавства України та згідно з умовами кредитного договору, який Ви підписали перед отриманням кредиту. Якщо Ви вважаєте, що у нарахуваннях за Вашим кредитним договором сталася помилка, будь ласка, зверніться до нашої служби підтримки help@ccloan.com.ua, разом ми знайдемо рішення.

Комментарии к отзыву - 0

Отзыв успешно отредактирован