Anna0007 22 октября 2021, 22:44
Отделение по адресу: Киев, бул. Вацлава Гавела, 6
Недаремно за народним голосуванням цей банк знаходиться на останньому місці. Сервіс неможливо описати цензурною лексикою. Люди, які працюють у відділенні на Вацлава Гавела, не вміють/не хочуть читати закони, виконавчі документи. Навіть якщо у вас є персональний менеджер і у вас типу VIP обслуговування, то в разі виникнення нестандартної ситуації — арешту рахунків — вас не повідомлять і ви про це дізнаєтесь лише після невдалої спроби оплатити свій обід та подальших перемовин в онлайн-чаті з консультантом, з’ясовуючи причину раптового зникнення ВСІХ! коштів з рахунків.

Уже на місці мені розкажуть, що на всі мої рахунки накладено арешт і мені нічим не можуть допомогти, хоча сума судового стягнення значно менша, ніж загальна сума коштів на моїх рахунках. А от у цьому місці УкрСиббанк порушував закон, залишаючи мене без засобів до існування (навіть води не купити — все на рахунках), блокуючи ВСІ! мої кошти (понад суму судового стягнення), оскільки мої рахунки в цьому банку — це все цільові кошти (зарплата) і представник виконавчої служби надав мені докази, що арештувати повинні були лише суму боргу, до решти своїх коштів я повинна була мати доступ.

Через пів дня банк «передумав» та повернув доступ до частини коштів, знову ж таки ніяк мене про це не проінформував. При цьому судовий виконавець справу закрив та надіслав оригінали документів про закриття провадження, але банк на це не відреагував та продовжує утримувати частину моїх коштів.

Реальність така, що кожен може опинитися в подібній ситуації. Тут можна знайти коментарі юриста: https://www.slovoidilo.ua/2021/04/25/novyna/suspilstvo/borotba-borzhnykamy-zalyshyt-lyudej-zasobiv-isnuvannya-yuryst

Банки не мають право «обнуляти» людину і ви це можете оскаржити в суді.

Курс валют в Укрсиббанке

Курс валют в Укрсиббанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Укрсиббанк 💰 / Отзывы о Укрсиббанке 📝 / Жахливе обслуговування, працюють непрофесіонали. IT-компанії обходіть цей банк 10 дорогою!!!