Банк обманює клієнта

LizaZ 18 декабря 2018, 18:07
Отделение по адресу: Киев, ул. Шота Руставели, 38
Вирішила закрити рахунок в Укрсиббанку, так як мені не подобалась якість послуг — пару місяців тому помітила, що в мене кудись пробадає 100 гривень. Вирішила розібратись, пішла у відділення і мені там сказали, що це щомісячна комісія, її ніби-то повисили. Але по-перше, мене про це ніхто не проінформував, а по-друге, з моменту відкриття рахунку з мене стягувалась щорічна комісія в розмірі десь 500 гривень. Зараз же майже з початку місяця моя карта не обслуговувалась — як сказали мені на гарячій лінії, вона розмагнітилась і мені треба її перевипустити. У відділені ж мені сказали, що просто треба було щось поправити и мобільному додатку і все. Може я чогось не розумію, але як розмагнічення карти можна виправити через додаток? Вирішила рахунок взагалі закрити, вистояла чергу в касу, щоб отримати свої кошти, зо були на картці, заплативши при цьому ще й комісію (адже зняти гроші в банкоматі не могла, бо карта не працює). Підписала документи і пішла. До того ж менеджер не сказав мені залишити карту, щоб він її при мені розрізав, я про це йому нагадала і він неохоче її взяв. Вже майже півгодини після цього менеджер мені телефонує й каже, що я маю ще виплатити щомісячну комісію 150 гривень. В мене два питання. 1. Чому він мені це не сказав, коли я була у відділенні? 2. Чому 150 гривень??? Ще місяць тому було 100, чому банк мене знов не попередив про підвищення комісії?? До того ж, чому я маю платити комісію за обслуговування картки, якої по факту в цьому місяці й не було???

Курс валют в Укрсиббанке

Курс валют в Укрсиббанке