Некомпетентність уповноваженого ФГВФО

Алі БаБа Алі БаБа
9 апреля 2015, 15:15
1
В провадженні суду знаходиться справа за моїм позовом до ПАТ «КБ Стандарт» щодо поверненя банківського вкладу, які банк з 05.02.2015 року не повертає, та процентів за період з 05.02.2015 року.

Проте, уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб у ПАТ «КБ Стандарт» Грицаком І.Ю. надано в суд цинічне заперечення, згідно якого банком виконане зобовязання перед вкладником шляхом перерахування коштів на поточний рахунок і в позові слід відмовити.

Такі дії «уповноважено» є незаконними та непрофесійними з боку державного клерка.

Звичайно суд задоволить позовні вимоги, але відношення державних клерків чітко свідчить про відновлення довіри до банківської системи та держави в цілому.
Ответ администратора
Минфин
10 апреля 2015, 9:57
Отзыв подтверждён «Минфином» (на 10.04.2015).
Пользователь предоставил подтверждение по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом данного банка.

Комментарии - 1

+
0
Ара Хургада
Ара Хургада
19 июня 2015, 11:03
#
«шляхом перерахування коштів на поточний рахунок» — це як сприймати? Це кошти нараховані на Ваш рахунок у цьому ж банку, а пересування коштів припинено завдяки введенню тимчасової адміністрації фонду? І Ви сподіваєтеся, що Вам нададуть кошти у розмірі вкладу і відсотків, навіть якщо ця сума буде більше 200 тис.гр.?
А як же Закон «Про гарантування вкладів фізичних осіб»?
Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться