приватбанк порушує закон про банки та банківську діяльність

cuprida cuprida
29 мая 2013, 13:22
без оценки
Якщо Ваша організація має угоду з приватбанком про видачу співробітникам зарплатних карток, при заміні картки її неможливо активувати, не оформивши у тому ж приватбанку так званої кредитки, тобто, фактично взявши кредит. На відмову оформляти кредитку, відповідь банківського клерка — так складено угоду між вашою установою, якщо не влаштовує — можете брати зарплату у касі вашої установи. Стаття 55 Закону України про банки та банківську діяльність каже: «банкам забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або… як обов'язкову умову надання банківських послуг». Стаття 18, підпункт 3 Закону про захист прав споживачів забороняє «встановлення жорстких обов'язків споживача, тоді як надання послуги зумовлене лиш власним розсудом виконавця». Порушення мають системний характер. Чому немає реакції на такий стан речей з боку регуляторів — Нацбанку чи Мінфіну?

Комментарии (1)

+
+4
PrivatBanker
PrivatBanker
29 мая 2013, 13:58
ПриватБанк, Днепропетровск
#
Cuprida, доброго дня!
У відділенні банку, Вам надали коректну інформацію. При отриманні зарплатної картки, згідно зарплатного проекту з бухгалтерією Вашого підприємства, діє пакетне рішення, в яке входить обов'язкове відкриття депозитного договору «Скарбничка» — це депозитний вклад + можливість накопичувати за допомогою Ваших платіжних карт зручними способами відрахувань:
надходження на карту, при яких може перераховувати як відсоток від надходження так і обрана Вами сума на вклад; витрати по карті, при настанні яких може перераховуватися відсоток від витрат, фіксована сума або округлення (перерахування здачі) на вклад;
регулярне відрахування — Ви обираєте суму та дату відрахувань які будуть перераховуватися на вклад. Детально ознайомитися з умовами Ви можете на сайті privatbank.ua/kopi/.
Та кредитної картки «Універсальна». У даної карти є маса переваг (пільговий період до 55 днів, участь у програмі Бонус +. Кредитну картку можна використовувати як особисту дебетову картку. При зберіганні особистих коштів більш 100грн (вище кредитного ліміту) Вам нараховується відсоток на залишок (10% річних). Більш докладно з системою «Бонус +» Ви можете ознайомитися на сайті bonus.privatbank.ua/, з тарифами кредитної карти — privatbank.ua/platezhnie-karty/kreditka/.
Якщо Вам потрібна додаткова консультація, Ви можете звернутися за телефоном гарячої лінії 0800 500 003 або Чат-онлайн з сайту privatbank.ua.
З повагою, ПриватБанк.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться