не беріть кредитів

natashkakolach 9 января 2013, 23:25
12.12.2012р. я оформила кредит на холодильник, а 13.12.2012р. розірвала договір по кредиту, тому, що товар мені не підійшов.Холодильника мені додому привезти з магазину не встигли, тому припинити дію договору було не складно.В магазині мене кредитний інспектор запевнила, що магазин повернув Приватбанку всю суму грошей в повному обсязі і що я нікому нічого не винна. Я зайшла в приват24 І переконалася, щомісячний платіж по кредиту 0.0грн. Але це було до нового року. Заходжу я в приват24 08.01.2013р. і з подивом бачу, що в мене щомісячний платіж по кредиту становить 357грн.22коп. Я іду виясняти в відділення Приватбанку. А мені кредитний інспектор нічого пояснити не може.Я звернулася до завідуючої, вона пообіцяла вияснити і мені передзвонити, але ні вчора, ні сьогодня я дзвінка не дочекалася. Прошу розібратися в цій ситуації.

10 января 2013, 8:34
Шановний клієнт, для перевірки наданої Вами інформації та вирішення Вашого питання, уточніть, будь ласка, Ваші контактні дані для зворотного зв'язку з Вами, а також точну адресу відділення в яке Ви звертались.
10 января 2013, 10:13
Я зверталася до львівського відділення Приватбанку, що знаходиться на вул.Кн.Ольги в новому Цумі. Мій моб.тел.0964084755, або 0936241180
10 января 2013, 10:35
Шановний клієнт, Ваше питання взято на контроль. З Вами зв'яжеться співробітник банку, для вирішення питання.
10 января 2013, 15:50
Шановний клієнт, у відділення банку, Вам був виданий документ з ГО про те, що кредит буде закритий і перерахований на протязі 60 днів.
60 днів з моменту подачі заяви ще не пройшло.
З Вами зв'яжеться співробітник банку, коли буде мати інформацію про те, що кредит закритий
11 января 2013, 10:53
Дякую!
sanch ☺
sanch ☺
11 января 2013, 21:18
«… закритий і перерахований ...», це що відсотки нарахуєте за 60 днів?
11 января 2013, 22:54
Таке може бути.