Цей відзив адресую голові спостережної ради Публічного Акціонерного Товариства «Банк Національний кредит» Оністрату Андрію Аркадійовичу. Цей відзив не конфіденційний.

SvobodaU SvobodaU
24 сентября 2014, 17:30
3
Доброго дня, Андрію Аркадійовичу! Можу висловити Вам своє захоплення з огляду на Ваші таланти та займане на соціальній піраміді високе становище у такому молодому віці. Тепер зразу до справ, з огляду на Вашу зайнятість. Колись Ви займали керівну посаду в Укрсоцбанку. Я мав неприємну історію з дрібним кредитом від Укрсоцбанку, коли в кризові часи не тільки переплатив по кредиту, але й вимушений був продати свою не єдину квартиру, адже умови виплати кредиту в Укрсоцбанку були для мене тяжкі. Уявляю, наскільки тяжко віддавати Укрсоцбанку мільйонний борг. Разом з тим, в мережі Інтернет існує інформація, що кредити Укрсоцбанк видавав під різні відсотки та на різних умовах. Мене дуже цікавить, під які відсотки могли взяти кредит співробітники Укрсоцбанку, коли Ви працювали в такому банку. Дуже буду вдячним за інформацію про інші пільгові умови кредитування в Укрсоцбанку. Укрсоцбанк чіткої відповіді на мої питання не надає. Користуючись нагодою, хочу щоб мені повідомили, як «Банк Національний кредит» вирішує проблеми неповернення кредитів в ці тяжкі часи, коли курс долару США сягнув позначки 15 гривень за долар, хоча ще на початку 2014 навіть песимістично прогнозували курс не вище 10 гривень. Теж саме прошу повідомити і при прогнозованому курсі 13,12,11,10,9,8 гривень за долар, який є також вбивчим для боржників за валютними кредитами.
Відповідь можете надати на сторінці цього сайту.

Комментарии (1)

+
0
Sol
Sol
26 сентября 2014, 14:04
Иаго, Толедо
#
Простите, что вмешиваюсь, но с учетом того, что фактически львиная доля персонала этого банка состоит из сотрудников Укрсоца, а так же тот факт что модель работы с клиентами копирует модель того же банка; думаю и работа с Вами будет так же вестись, как и в Укрсоце, даже хуже, так как ресурсов у этого банка как кот наплакал… будет только хуже…

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться