Надра банк приказал долго жить

sokol41 sokol41
10 августа 2015, 22:54
без оценки
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗДІЙСНЕННЯ ВИПЛАТ КОШТІВ ВКЛАДНИКАМ ПАТ КБ «НАДРА» ЗА ІНДИВІДУАЛЬНИМИ ПИСЬМОВИМИ ЗВЕРНЕННЯМИ ДО ФОНДУ

Відшкодування коштів вкладникам ПАТ КБ «Надра», які не звернулися до банку-агента Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі — Фонду) в період з 12 червня 2015 р. до 23 липня 2015 р., здійснюватимуться за результатами розгляду їх індивідуальних письмових звернень до Фонду.

Для отримання гарантованої суми необхідно надіслати до Фонду:

— особисту заяву вкладника; Бланк заяви про виплату гарантованої суми відшкодування за вкладом у банку, що ліквідується (у форматі. doc). Заяви про виплату гарантованої суми відшкодування розглядаються у строк, що не перевищує трьох календарних місяців з дня їх отримання;

— копію паспортного документу (сторінки, що містять прізвище, ім’я, по батькові, інформацію про серію, номер, ким виданий, дату видачі, місце проживання або місце перебування);

— копію документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям необхідно додатково надати до Фонду копію нотаріально засвідченого свідоцтва про право на спадщину.

Для отримання коштів іншими особами за довіреністю необхідно додатково надати нотаріально засвідчену копію довіреності.

Після отримання Фондом вищезазначених документів вкладнику або іншій особі (представнику, спадкоємцю тощо) буде зроблено переказ коштів і надіслано відповідне повідомлення.

Для отримання коштів вкладнику або іншій особі (представнику, спадкоємцю тощо) необхідно буде звернутись до вказаного у повідомленні банку-агента з паспортом та документом про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер), і за необхідності, оригіналом довіреності або свідоцтва про право на спадщину.

Довідкова інформація за телефонами:

— 0 800 30-40-10, 0 800-503-435 – «Гаряча лінія з питань гарантування вкладів фізичних

Комментарии (1)

+
0
sokol41
sokol41
10 августа 2015, 22:58
#
Слава богу. разродились. Наконецто вспомнили за вкладчиков с дня окончания віплат -23.07.2015р. Лето как ни как на улице. уповноважені особи на ликвидацию с Кріма приехали отдохнувшие… и понеслась работа.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться