Перевод денег с расчетного счета на карту другого банка

terakom terakom
5 февраля 2015, 23:09
1
02.02.2015г. через систему интернет-банкинг я с расчетного счета сделал перевод на собственную карту приватбанка деньги со счета списаны, но на карту Приватбанка не поступили. И обратно не вернулись. Прошу Вас помачь разобраться вэтом вопросе — куда делись деньги со счета и осуществить перевод денег на карту приватбанка.
До этого, 18.12.2014 переводил с этого же расчетного счета на ту же карту Приватбанка — деньги дошли нормально

Комментарии (1)

+
0
vitaz
vitaz
9 февраля 2015, 8:49
#
С сайта ФГВФО:

До введення тимчасової адміністрації фізична особа зі свого рахунку, відкритому в банку, здійснила платіж за комунальні послуги або будь-які інші платежі, однак кошти не надійшли одержувачу платежу і знаходяться на транзитних рахунках у банку, що необхідн

Уповноважена особа Фонду повертає такі кошти на рахунки відправників, з яких були здійснені платежі.

Виплата таких коштів відбувається залежно від категорії клієнта банку. Якщо рахунок відкритий на ім’я фізичної особи, то ці кошти підпадають під гарантію Фонду і виплачуються в межах 200 тисяч гривень. У разі здійснення платежу зі свого рахунку юридичною особою або фізичною особою — суб’єктом підприємницької діяльності, то задоволення таких вимог здійснюється у сьому чергу, визначену статтею 52 Закону, в порядку здійснення ліквідаційної процедури.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться