типова ситуація з валютним депозитом

distaloterpitu distaloterpitu
29 января 2015, 22:09
депозитний договір закінчився у вересні 2014року. Валюти в касі не було, хоча я став постійним відвідувачем у касу. Працівники банку вмовили на пролонгацію. На мою заяву отримати кошти у січні 2015пропонують забирати гроші по 500 грн в день-(це нереально).
До керівництва банку: ви порушуєте мої права гарантовані державою, тож ви порушуєте закон.! Те що ви сьогодні з юридичної сторони змогли знайти собі виправдання зовсім не означає, що так буде завжди…
До таких же обдурених ентузіастів, котрі повірили у надійність нашої фінансової системи: чи хтось уже виграв судову справу з аналогічною ситуацією?
Надра
2 февраля 2015, 14:16
Добрий день. При наявності готівкової валюти в касах, ми намагаємося задовольнити потреби усіх клієнтів в іноземній валюті. Рекомендуємо тримати зв'язок з відділенням в якому ви обслуговуєтесь.Також повідомляємо, що грошові кошти Ви можете отримувати в національній валюті.

witas65
witas65
30 января 2015, 11:06
Виталий
Суд виграти не проблема. Проблема виконати рішення суду. Добровільно не виконують, примусово теж виплат не проводять. Якщо б все було так просто, то навіть найтупіші юристи, які тільки вміють написати позовну заяву, вже б стали мільйонерами. Зараз банки, які нормально платять, можна порахувати чуть не на пальцях одної руки.
klienkatNadra
klienkatNadra
30 января 2015, 18:35
Osvald L., Kiev
2 июля Верховная Рада приняла в первом чтении законопроект о внесении изменений в Гражданский кодекс Украины относительно ответственности банка за нарушение условий договора по депозиту. Согласно новому документу, банк, не возвращающий вклад по требованию вкладчика, обязан выплачивать неустойку в размере 1% от суммы вклада за каждый день просрочки.

«Законом определено, что фонд гарантирования возмещает тело депозита и проценты, начисленные на дату введения временной администрации. Проценты, начисленные после этой даты, а также другие требования, вкладчик может заявить как кредитор четвертой очереди», — цитирует Оленчика УНИАН.