не повертають депозит в доларах

mzzzzuk mzzzzuk
2 ноября 2014, 23:21
5
Відділення Надри в Старокостянтинові Хмельницької області. Закінчився депозит 26.10.2014, не повертають в доларах. Настійливо рекомендують забрати в гривнях. Заява про те, що клієнт планує забрати депозит, а не продовжувати термін дії, була написана за кілька тижнів до закінчення депозиту. «Відмазка» одна: «Немає готівки в касі банку». Якщо банк немає готівки щоб повернути поточні депозити, не потрібно залучати інші. Шукайте як повернути ті, які вже взяли, а тільки потім збирайте нові депозити. Не перетворюйте великий банк у велику фінансову піраміду.
Ответ банка
Надра
3 ноября 2014, 15:13
Добрий день. Грошові кошти виплачуються по мірі підкріплення каси відділення валютною готівкою. Рекомендуємо тримати зв'язок з відділенням, за фактом підкріплення відділення вас проінформують. Також повідомляємо, що грошові кошти Ви завжди можете забрати в національній валюті.

Комментарии (2)

+
0
mzzzzuk
mzzzzuk
3 ноября 2014, 21:43
#
«Грошові кошти виплачуються по мірі підкріплення каси відділення валютною готівкою» — такого у Договорі не прописано. Жодною постановою Нацбанку це також не передбачено. За відсутності позитивного вирішення (а це повернення депозиту у валюті вкладу) доведеться звертатися в правоохоронні органи.
+
0
a1s2d3
a1s2d3
4 ноября 2014, 19:44
#
Аналогичная ситуация в Полтаве, буду писать в нацбанк

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться