ОБЕРЕЖНО - НАДРА БАНК!!! КРАДУТЬ КОШТИ З РОЗРАХУНКОВОГО РАХУНКУ!

Vladimyr 8 ноября 2013, 14:19
Банк! Співпраця, співробітництво — спільна з ким-небудь діяльність, спільна праця для досягнення мети (тлумачний словник української мови). Ви ж надаєте інше значення цьому поняттю. Банальне ігнорування вами нашого існування яскраво доводить факт «піклування» банку про кожного клієнта. Попереднє питання все ще лишається відкритим. Відкритим лишається і питання про результати вашого внутрішнього розслідування, з якими нас обіцяли познайомити по його завершенню. Відкритим лишається питання і про відповіді на скаргу до Зінкова Д.В. Відкритим лишається і питання про кваліфікований підхід служби безпеки банку у вирішенні даного питання. Відкритим лишається і питання надійності банку як партнера для бізнесу. Обіцянка повідомляти нас про ваші наступні кроки теж лишається тільки обіцянкою. Вітаємо Вас з 20-річним ювілеєм! Бажаємо, щоб надійність і безпека крокували з вами впевнено, щоб у Ваших клієнтів ніколи не виникало відчуття безпідставного опустошення їхніх рахунків, а слова працівників ніколи не розходилися з ділом!!!
Надра
11 ноября 2013, 12:15
Доброго дня! Маємо в черговий раз зауважити, що результати перевірок, проведених спеціалістами служби безпеки нашого банку, свідчать про те, що кошти з рахунку Вашого підприємства були списані через шахрайські дії третіх осіб. Цим питанням наразі займаються правоохоронні органи. Шляхи повернення Вам коштів стануть відомі лише після завершення слідства. Наголошуємо, що ми не відмовляємося всебічно сприяти Вам та правоохоронцям у розслідуванні справи. В Вас є всі контактні данні керівництва нашої Рівненської філії, представники банку контактують з представникам Вашого підприємства та готові надати допомогу в спілкуванні з представниками міліції.

Главная / Банки Украины 🏦 / Надра 💰 / Отзывы о Банке Надра 📝 / ОБЕРЕЖНО - НАДРА БАНК!!! КРАДУТЬ КОШТИ З РОЗРАХУНКОВОГО РАХУНКУ!