КредитМаркет

Показать другие кредиты

Развод повний

0/5
koljabmw2017-12-08 00:06:20
Ніколи неберіть тут кредит це 100%. Я взяв в кредит телевізор у розетці на 0.01 відсоток 10 місяців через кредит маркет плюс була акція від мегого на телебачення 6 місяців і ось що зцього вийшло кредит підтвердили але суму вказану на розетці а саме 2700 кожного місяця збільшили на 28163 я погодився при тому що конкретної причини мені непояснили, сказали завтра приїхати підписати документи але через декілька годин зателефонували що приїхати вже бо завтра закінчується акція вроді все добре пояснили підписали документи і вуаля аж дома я побачив підводні каміння малим шрифтом між текстом а саме що забовязуюсь сплатити 1164 грн за підписку на мегого 12 місяців ось вам і сума 28163 цього ніхто непояснював плюс ще до цього 4499 грн сплатити розетці за що незрозуміло, і ще цікавим дув пункт про реальну річну ставку 37% але і це ще невсе кредит було налано не на 10 місяців а на 24 і розраховано суму виплату на 39 тисяч з місячними відсотками після 10 місяців пільгових короч бред добре що законодавство врегулювало питання про споживчий кредит і протягом 14 днів від нього можна відмовитись і що і було зроблено але не з першого разу за 2 дні ходьби нарешті дали написати заяву. Тому будьте обережні читайте уважно і аж тоді підписуйте. А краще взагалі неберіть кредит у маркеті разом з розеткою особливо.

Комментарии к отзыву - 0

Отзыв успешно отредактирован