Нормальний банк

Vitok Vitok
3 марта 2016, 20:46
Сьогодні получив % і виплату по ЖКП (без квитанції що дуже зручно) і повернули тіло депозиту, частину переоформив під % і ЖКП ( без квитанції).
Несподіванкою стало що Фідобанк буде вже Евробанк і депо відкривається вже в Евробанку.
За мою співпрацю з цим банков він вже 3 рази змінював назву, починав я працювати із ЕРСТЕ потім став Фідо а тепер Евробанк. Що ж бажаю йому успіхів і процвітання і доброї співпраці із своїми клієнтами

4 марта 2016, 0:01
Кто и кем станет-это еще вопрос. А пока без квитанций «почтовые» оформляются на Фидобанк. Сам сегодня успел по старой ставке 29% оформить на отделении почты.
6 марта 2016, 0:13
Я через пошту нічого не оформляю, там раніше то саме виходило по % що і у відділені, плюс якось спокійніше коли у відділені оформляю. Без квитанції є обмежена кількість депозитів із певними сумами під ЖКП. Які я і по максимуму використав
6 марта 2016, 23:45
Ну это максимум 35тыс.? Или я не так что-то понял?
OlekCEO
OlekCEO
18 марта 2016, 18:48
Ну так «польза» от почты как раз в том, что там кроме отделения ещё можно на 35 открыть. Правда выбор ограничен, только на 3 мес и только «всё потом». А так почта это доп ресурс когда упираешься в ограичения по кол-ву договоров.
юра антонов
юра антонов
7 марта 2016, 15:54
Харьков
Все правильно 35тыс грн.Интересно что то изменится для вкладчиков из за объединения и превращения фидо в евробанк?
7 марта 2016, 22:29
А почему Фидо в Евро, а не наоборот?
19 марта 2016, 17:56
Я наприклад не тримаю велику суму в одному банку, досвід з терра банком навчив. Якщо банк лопне то декілька місяців треба чекати, щоб повернули кошти і ніхто тобі за це не оплачує, а так по інших банках хоть % можна получати за цей період. Тоїсть роблю диверсифікацію своїх заощаджень.