Пенсионная карта

eve 30 ноября 2014, 15:19
1. Получала пенсию в Луганске в Фидо. Переоформила в Харькове, так случилось, что в на Дельту, т.к. были в наличии мгновенные карточки, выдали за 40 мин и т.д., хотелось скорее.
2. Хочу переоформить на Фидо. Есть ли мгновенные карточки? За какое время, где в Харькове можно получить? Может, есть возможность переоформить старый счет?
Фидобанк
Fidobank 1 декабря 2014, 12:19
Доброго дня, Eve!
Дякуємо за ваше звернення.
Ви можете оформити миттєву картку, є можливість переведення рахунку – втім, детально проконсультувати по вашому питання вас зможуть у відділенні. Крім того, у банку є спеціальні препозиції по пенсійних картках: додатково вони передбачають нарахування відсотків на залишок на рахунку. Тобто окрім отримання пенсії, картка слугує також інструментом для заощаджень.
У місті Харкові працюють наступні відділення Фідобанку (додаємо контактні телефони): пр-т. Перемоги, 50 ((057)766-34-82), вул. Єлізарова, 5 ((057)766-34-71), пр-т. Орджонікідзе, 19 ((057)766-34-62), вул. Енгельса, 25 ((057)734-94-01), пр-т. Московський, 275 ((057)293-50-33), вул. Римарська, 32 ((057) 703 94 50), пр-т Гагаріна, 41/2 ((057)703-94-56), вул. Кооперативна,13/2 ((057)784-05-60), пр-т. Маршала Жукова, 3 ((057)713-42-84).
У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтеся.