віддайте депозит Фідобанк обманює людей

AleksAndrosov AleksAndrosov
3 октября 2014, 11:21
без оценки
ПУАО «ФИДОБАНК» (правонаступник)«КБ «ПРОМЕКОНОМБАНК обманює вкладників, розповідає що виплати почнуться завтра і так вже біля двох місяців, надають інформацію, що не відповідає дійсності та не виплачують мені депозит та проценти. Шахраї

22 серпня 2014 року уповноваженою особою Фонду на тимчасову адміністрацію в ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВІ «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ПРОМЕКОНОМБАНК» (далі — ПАТ «КБ «ПРОМЕКОНОМБАНК») було підписано з ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ФІДОБАНК» (далі — ПУАТ «ФІДОБАНК») договір про передачу активів та зобов’язань ПАТ «КБ «ПРОМЕКОНОМБАНК».
Відповідно до вказаного договору ПУАТ «ФІДОБАНК» набуває усіх прав та обов’язків боржника перед вкладниками ПАТ «КБ «ПРОМЕКОНОМБАНК» щодо повернення грошових коштів вкладників, залучених ПАТ «КБ «ПРОМЕКОНОМБАНК», і сплати відсотків за договорами банківського рахунку/вкладу (у тому числі за іменними ощадними сертифікатами), укладеними ПАТ «КБ «ПРОМЕКОНОМБАНК» у межах 200 тисяч гривень.
Ответ банка
Фидобанк
Fidobank
Fidobank
18 ноября 2014, 15:47
Шановні вкладники Промекономбанку!
Виплати проводяться, і інформацію про їх обсяги на щомісячній основі публікує на своєму сайті Фонд гарантування вкладів, який пильно стежить за процедурою виплати. Якщо у вас виникли труднощі чи ви маєте зауваження до процесу — прохання написати на info@fidobank.ua з деталями (ПІБ, відділення, до якого зверталися) та вказати в темі листа «для прес-служби банку». Ми розберемося в ситуації та допоможемо у її вирішенні. Дякуємо наперед за ваш лист!

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться