Отклонена операция в магазине, но списаны средства со счета

TYMOTY TYMOTY
30 августа 2014, 23:24
без оценки
В общем, воспользовался карточкой Штука в АТБ — деньги списали, а операция отклонена. Банк отвечает: ждите 30 дней!!! Вам вернут деньги. Как по мне — так это грабеж.
Ответ банка
Фидобанк
Fidobank
Fidobank
19 ноября 2014, 14:54
Доброго дня, шановний клієнте!
На жалт, такі збої в проведенні операцій трапляються, і часто це залежить не лише від банку, а й від кожного учасника ланцюжка здійснення транзакції, в тому числі торговця, процесингового центру чи платіжної системи-емітента картки.
Такі випадки регулються відповідними нормами чинного законодавства України, які передбачають «бронювання» суми транзакції на період 30 днів. По завершенню даного періоду, сума стає знову доступною для клієнта.
Така процедура передбачена законодавством для дотримання безпеки на платіжному ринку та уникнення шахрайських дій.
Для прискорення процедури повернення коштів на рахунок клієнту необхідно звернутися до відділення банку та написати відповідну заяву.
приносимо свої вибачення за труднощі, які вам довелося відчути. Сподіваємося, надалі у вас складатиметься лише позитивний досвід користування продуктами та сервісами банку.

Комментарии (2)

+
0
vinn
vinn
24 декабря 2014, 15:10
#
В условиях обесценивания национальной валюты — это грабеж. У меня подобная ситуация, я уже банку предоставлял скан официального письма с подтверждением отказа. Но банку на это наплевать. В общем впечатления от ФИДОбанка у меня самые отвратительные. Ненавижу ФИДОбанк. Будь он проклят
+
0
vinn
vinn
24 декабря 2014, 15:11
#
Это не первый мой негативный опыт взаимодействия с ФИДОбанком

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться