Платежи банк-клиент не ходят!!!

Sergey747 Sergey747
4 марта 2014, 22:01
2
отправлены платежи три дня назад, статус «виконаний» — деньги с счета не списаны. Деньги от клиентов зачисляются сразу… Внятных объяснений никто дать не может. Сотрудники кол-центра ссылаются на загруженность работой с физлицами, на вопрос — при чем здесь физлица к электронным платежам юрлиц аргументы заканчиваются. При попытке связаться с менеджером — бесконечное занято…
Иду завтра выяснять лично, если не поможет, буду фиксировать факт и писать заявление в НБУ!

Комментарии (4)

+
0
oleg1270
oleg1270
4 марта 2014, 23:03
аптека, прилуки
#
У нас тоже самое! Готовим запрос!
+
0
daredevildd
daredevildd
5 марта 2014, 9:21
#
Такое же и у нас с 26 марта. Чем поможет заявление в НБУ?
+
0
knighty
knighty
5 марта 2014, 12:43
#
Ездил лично в отделение, был послан в длительное пешее путешествие. исходящие платежи не проводятся, почему никто не знает и сам факт не проведения платежей открыто не признают. Входящие платежи поступают исправно и без задержек. Если будет продолжаться будем вынуждены писать жалобы в соответствующие инстанции.
+
0
Юлія Кіндра
Юлія Кіндра
5 марта 2014, 18:34
Київ
#
Роз’яснення щодо обслуговування платежів корпоративних клієнтів і клієнтів СМБ в ФІДОБАНКу bit.ly/1hLcVPm

Шановні клієнти!

Поточна ситуація в країні призвела до деякої дестабілізації в банківському секторі.
На даний момент в країні відбуваються важливі зміни, і на повернення до повної стабільності в роботі банківського сектору України необхідно декілька тижнів.

На цей час ФІДОБАНК визначив пріоритетним напрямком обслуговування фізичних осіб з метою зниження панічних настроїв серед населення України. У зв'язку з цим можуть спостерігатися затримки по платежах юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. Орієнтовний термін затримки – кілька годин для дрібних платежів і 3-5 банківських днів для великих платежів залежно від валюти платежу. При цьому банк докладає максимум зусиль для того, аби повернутися до опрацювання всіх платежів в нормальному режимі і забезпечувати стабільну та безперебійну роботу бізнесів своїх корпоративних клієнтів і клієнтів середнього та малого бізнесу.

При цьому ФІДОБАНК має достатній рівень ліквідності і працює у звичайному режимі. Станом на 3 березня 2014 року показник поточної ліквідності ФІДОБАНКу знаходиться на високому рівні – 51,3 %, що свідчить про достатній обсяг активів для своєчасного покриття взятих на себе зобов'язань впродовж місяця (мінімальний показник за вимогами НБУ – 40%). При цьому у разі необхідності ФІДОБАНК має право отримати рефінансування від НБУ. Крім того, ФІДОБАНК регулярно входить до ТОП-5 найактивніший торговців на ринку ОВДП і має достатній портфель ліквідних цінних паперів. Також важлива в даний момент і проактивна позиція власника ФІДОБАНКу Олександра Адаріча.

Усвідомлюючи відповідальність всього вітчизняного бізнесу перед країною та враховуючи поточну економічну ситуацію в Україні, ФІДОБАНК з розумінням ставиться до неминучих в такій ситуації затримок і просить всіх своїх клієнтів і партнерів також проявити розуміння.
Ми з вами опинилися в однакових економічних умовах, коли представники бізнесу та банківської системи намагаються всіма силами зберегти стабільність України.

Дякуємо за розуміння і приносимо свої вибачення за незручності. Ми працюємо над тим, щоб всі платежі увійшли в звичний режим.

З повагою,
ПУАТ «ФІДОБАНК»

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться