5 листопада 2013 р. відбулося засідання Наглядової ради банку «Даніель».

newsmaker newsmaker
6 ноября 2013, 12:05
5
5 листопада 2013 р. відбулося засідання Наглядової ради банку «Даніель».

На порядок денний було винесено три питання:

1. Звіт голови правління «Комерційного банку «Даніель» перед акціонерами «Результати діяльності банку за III квартал 2013 р.».
2. Результати реалізації «Програми стабілізації виплат».
3. Звіт голови правління «Комерційного банку «Даніель» з оптимізації адміністративних витрат.
Станом на 1 жовтня 2013 активи банку «Даніель» становлять 1,3 млрд. грн і повністю забезпечують зобов'язання банку, які станом на зазначений період досягають 1,1 млрд. грн. Розмір кредитного портфеля банку — 593 млн. грн, у той час як сума депозитного портфеля фізичних осіб становить — 521 млн грн. Тобто вклади фізичних осіб повністю покриті кредитами, що банк видав своїм клієнтам. Згідно з даними балансу банку за III квартал 2013 р., основні кошти банку становлять 3,9 млрд грн, а інвестиційна нерухомість оцінюється на рівні 40,5 млн грн.
23 вересня 2013 банк приступив до виконання Програми стабілізації виплат і за цей період виплатив клієнтам понад 83 млн. грн. Як вже повідомлялося раніше, акціонери поставили жорстку умову менеджменту банку: стабілізувати всі виплати і перейти до нормального режиму роботи у найкоротший термін. Програма розрахована на півроку і банк з урахуванням поточних пріоритетів покроково йде до нормалізації ситуації з виплатами. Оскільки основною проблемою жовтня були щоденні черги в київському відділенні, банк з урахуванням побажань клієнтів вніс корективи до Програми стабілізації виплат та з 4 листопада клієнти можуть відвідувати банк відповідно до «алфавітного» графіку.
Крім того, в рамках скорочення адміністративних витрат керівництвом банку «Даніель» прийнято рішення з 31 жовтня 2013 закрити відділення в м. Одеса і перевести його клієнтів на обслуговування в київське відділення. Основна причина такого рішення — оптимізація витрат на утримання регіональної мережі і спрямування цих коштів на погашення заборгованості банку перед вкладниками.

danielbank.kiev.ua/news/99

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться