56,4 млн грн виплатив банк «Даніель» клієнтам-фізичним особам

newsmaker newsmaker
23 октября 2013, 22:28
5
56,4 млн грн виплатив банк «Даніель» клієнтам-фізичним особам, починаючи з 23 вересня по 18 жовтня 2013 року включно, — термін функціонування Програми стабілізації виплат. Програма була розроблена фахівцями банку з метою усунення проблеми затримки платежів, яка утворилася у банку через дефіцит ліквідності.

Наразі, відповідно до умов Програми, вже налагоджені своєчасні соціальні виплати, у тому числі і пенсійні виплати. Сьогодні менеджмент банку і його акціонери докладають максимум зусиль щодо нормалізації життєдіяльності банку в цілому.

Нагадаємо, що Програма стабілізації виплат діє з 23 вересня 2013 року і розрахована на півроку. Основна її мета – систематизація усіх виплат клієнтам.

Довідково:

За інформацією з обов’язкової фінансової звітності фінансових установ, на сьогодні банк «Даніель» дотримується усіх обов’язкових нормативів, передбачених Національним банком України. Так, зокрема, розмір регулятивного капіталу – одного з найважливіших показників діяльності банків, основним призначенням якого є покриття негативних наслідків різноманітних ризиків, які банки беруть на себе в процесі своєї діяльності, та забезпечення захисту вкладів, фінансової стійкості й стабільної діяльності банків, становить 195,7 млн. грн при нормі 120 млн. грн.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться