ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВКЛАДНИКІВ ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК»

yri63 yri63
27 февраля 2015, 22:38
без оценки
27.02.2015

Інформація для вкладників ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК»

З огляду на численні звернення вкладників ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК» з приводу відсутності їх у списках на виплату гарантованих відшкодувань та невідповідності визначених до виплати сум, тим на які вони очікують, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє наступне.

Виплати за першим траншем вкладникам ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК» розпочались 20 лютого 2015 року. До списків вкладників, які отримають належні кошти за цим траншем, включено тих, які мають договори банківського вкладу, строк дії яких закінчився до 21 листопада 2014 року включно, та договори банківського рахунку (поточні та карткові рахунки). Але певна кількість вкладників не потрапила до реєстру на виплати у зв`язку з некоректним веденням бази даних вкладників попереднім керівництвом ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК». Наразі, фахівці ФГВФО закінчують роботу по внесенню відсутньої інформації за певною кількістю договорів до реєстру на виплати. Фонд робить все можливе, щоб якнайшвидше здійснити виплати в рамках всього реєстру вкладників. Зокрема, у термін до 5 березня 2015 року буде прийнято рішення про початок виплат за другим траншем.

Звертаємось до вкладників ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК» з запевненнями у тому, що Фонд прикладає всіх зусиль для задоволення ваших вимог. Просимо вибачення перед вкладниками за отримані незручності під час тимчасової адміністрації у банку.

Комментарии (1)

+
0
yri63
yri63
27 февраля 2015, 22:41
#
Ключевая фраза:
Але певна кількість вкладників не потрапила до реєстру на виплати у зв`язку з некоректним веденням бази даних вкладників попереднім керівництвом ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК».

А так можно? и ни кто не сидит…

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться