ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ВИПЛАТ ВКЛАДНИКАМ ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК» ЗА ДОГОВОРАМИ БАНКІВСЬКОГО ВКЛАДУ, СТРОК ДІЇ ЯКИХ ЗАКІНЧИВСЯ ПО 21 ЛИСТОПАДА 2014 РОКУ ВКЛЮЧНО, ТА ЗА ДОГОВОРАМИ БАНКІВСЬКОГО РАХУНКУ

yri63 yri63
17 февраля 2015, 20:19
без оценки
З 20 лютого 2015 року ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК» (далі — ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК») розпочинає виплати коштів вкладникам за договорами банківського вкладу, строк дії яких закінчився до 21 листопада 2014 року включно, та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки).

Виплати коштів вкладникам здійснюватимуться через відділення п’яти банків.

Вкладникам, які при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК» вказали місце реєстрації проживання за паспортом: Волинська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Київська область, Рівненська, Сумська, Хмельницька або м. Київ, а також вкладникам – нерезидентам за отриманням коштів необхідно звертатись до будь-якого відділення АТ «ОЩАДБАНК».

Вкладникам, які при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК» вказали місце реєстрації проживання за паспортом: Автономна республіка Крим, Донецька, Луганська, Миколаївська, Херсонська область або м. Севастополь, за отриманням коштів необхідно звертатись до будь-якого відділення ПАТ «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК».

Вкладникам, які при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК» вказали місце реєстрації проживання за паспортом: Вінницька, Дніпропетровська, Закарпатська, Харківська або Черкаська, за отриманням коштів необхідно звертатись до будь-якого відділення АТ «ОТП БАНК».

Вкладникам, які при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК» вказали місце реєстрації проживання за паспортом: Житомирська, Запорізька, Львівська, Полтавська, Тернопільська, Чернівецька або Чернігівська, за отриманням коштів необхідно звертатись до будь-якого відділення АБ «УКРГАЗБАНК»…

www.fg.gov.ua/

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться