Кидок от Фонда

am781 24 ноября 2014, 11:58
Нас кинули! Ввели ВА непонятно зачем?

24 ноября 2014, 12:13
Объясните свою мысль.
24 ноября 2014, 15:04
Зайлите на сайт фонда и там выделено почитайте Банки з тимчасовою адміністрацією

Під час тимчасової адміністрації виплати коштів здійснює сам неплатоспроможний банк у межах його фінансових можливостей, але не більше 200 тис грн. У зв’язку з цим подавати до Фонду заяви на виплату коштів за договорами банківського рахунку та за договорами банківського вкладу, термін дії яких закінчився до введення та під час тимчасової адміністрації у неплатоспроможному банку, не потрібно.

Інформація про час та порядок виплат оприлюднюється оперативно та по мірі надходження від неплатоспроможного банку на сторінці Фонду в мережі Інтернет за адресою і в головному офісі банку, в якому запроваджена тимчасова адміністрація.
28 ноября 2014, 16:21
Вы почитайте механизм выплаты. Даже если затянут на 4 мес., то это лучше чем просто сидеть и ждать неизвестно чего.
24 ноября 2014, 15:17
На практике не так. Вот в Демарк 29.09 ввели ВА и 18.11 уже начал выплачивать Ощадбанк.
24 ноября 2014, 18:06
А если у вас такая инфа-подскажите я имею решение суда, где уже в ДВС открыто производство об взыскивании денег, то по итогу могу ли я получит свои деньги через фонд речь идёт до 200тыс??? и в какой это будет очереди?
28 ноября 2014, 16:21
Если не приняли к исполнению письмо от двс, то получите в 1. Если приняли, то в 4.
25 ноября 2014, 17:16
Если договор не разрывали, то в первую.