нет чему радоваться!

CCBKiev32 CCBKiev32
24 ноября 2014, 8:08
1
РОЗ’ЯСНЕННЯ ДЛЯ ВКЛАДНИКІВ НЕПЛАТОСПРОМОЖНИХ БАНКІВ

Банки з тимчасовою адміністрацією

Під час тимчасової адміністрації виплати коштів здійснює сам неплатоспроможний банк у межах його фінансових можливостей, але не більше 200 тис грн. У зв’язку з цим подавати до Фонду заяви на виплату коштів за договорами банківського рахунку та за договорами банківського вкладу, термін дії яких закінчився до введення та під час тимчасової адміністрації у неплатоспроможному банку, не потрібно.

Інформація про час та порядок виплат оприлюднюється оперативно та по мірі надходження від неплатоспроможного банку на сторінці Фонду в мережі Інтернет за адресою www.fg.gov.ua, та на сайті і в головному офісі банку, в якому запроваджена тимчасова адміністрація.

важаемые вкладчики! Радоваться Вам пока нечему. Не смотря на введение администрации фонд гарантирования выплат никаких не будит делать. В связи с тем, что банк не яаляется банкротом или не ликвидным. Все очень мудро спланированная оборудка.

Комментарии (1)

+
0
221975
221975
24 ноября 2014, 13:43
tamara, украина
#
Доброго дня. Сума мого банківського вкладу більше 200 тис.грн. Його срок закінчився в жовтні 2014року. Кошти переведені на поточний рахунок. В вересні 2014 року у приватного нотаріуса був складений заповіт, на мого чоловіка, на залишок суми, яка перевищує 200 тис.грн. Чи матиме він право на отримання коштів у Фонді, якщо так, то які документи необхідно зібрати?

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться