До відома куратора ССВ !

Анжелика :-) 25 сентября 2014, 16:24
12.06.14р на моє прохання видати суму депозита, який закінчився, мені було відмовлено Олександром Жихаренко, який, на той час, працював в відділенні №36 м.Бердянськ. З 11.05, більше місяця, я ходила кожен день за грошима та це творіння відмовляло мені в видачі коштів, мотивуючи, що в першу чергу виплачуються %, пенсії, хоча з Києва, у відповіді, таких обмежень не вказано!
12.06.14р мені було також відмовлено! Мені прийшлось розмістити кошти на 2 депозити, при цьому, на суму другого депозиту, Жихаренко О оформив 2 квитанції, ніби сума була видана мені через касу та внесена на депозит! Після того, як я підписала 2 договори (до першого сума зачислялась по мемориальному ордеру- безнал) та квитанції, з зауваженням: «А що, є кошти в касі»? Жихаренко забрав у мене квитанції та сам збігав до каси, щоб я не могла отримати готівку! На моє зауваження скасувати 2-й договір та видати гроші готівкою, він посміявся і сказав, що я маю розривати договір....., через Київ…
Пройшов час і у відділенні № 20 спеціаліст Світлана мені роз'яснила, що це «здеркальна проводка», що це куратор дозволив робити такі проводки з метою залучення на депозит. Я відповіла: «А меморіальним ордером неможна було зарахувати»?..
З якою метою Банк так знущається? Зараз це «творіння» по імені Саша продовжує працювати, вже в структурі «Про Фін Банк» та, я впевнена, продовжує об'єгорювати клієнтів. Господь йому суддя!!!