Голові НБУ пані Гонтаревій, від вкладників ПАТ «Міський комерційний банк»

VDefender VDefender
4 августа 2014, 15:46
без оценки
Ще раз звертаємось до Вас з приводу того, що на протязі трьох останніх місяців ПАТ «Міський комерційний банк» відмовляється виконувати свої зобов’язання, щодо повернення коштів з депозитних та поточних рахунків і нарахованих відсотків, мотивуючи це відсутністю готівки в касі.
Тим самим, ПАТ «Міський комерційний банк» порушує « Положення про порядок здійснення банками України вкладних (депозитних) операцій з юридичними і фізичними особами» затвердженого Постановою Правління НБУ від 3.12.2003р №516.
Вимагаємо прийняти рішення про віднесення ПАТ «Міський комерційний банк» до категорії неплатоспроможних, відповідно до ст.15 Закону України «Про Національний банк України» та ст.76 Закону України " Про банки та банківську діяльність".
У разі незадоволення наших вимог, залишаємо за собою право проведення сборів вкладників вище зазначеного банку під стінами НБУ 27.08.2014 о 9.00.

Комментарии (1)

+
0
svesdopad
svesdopad
4 августа 2014, 16:27
#
Нужно срочно в ближайшие дни собирать митинг!!! И только митинг возле НБУ. Больше ничего не поможет. Давайте организуем страничку как банк Форум Сос чтоб связываться между собой собрать инициативную группу и ВСЕ на митинг. Все, кто хочет вернуть свои деньги пока не поздно и у нас вообще не отобрали надежду их вернуть!!! Сообщите телефон с кем связываться по организации. Нужно человек 500 хотя бы собрать на митинг Плакаты, бубены — чтоб обратили внимание и выплатили деньги хотябы в гривне

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться