по результатам вчорашніх зборів 50 вкладників

vik85 22 июля 2014, 20:01
вчора вкладники даного банку зібрались для з'ясування ситуації в банку, до вкладників вийшов керуючий відділенням та вислухав вкладників, ми в свою чергу передали список прізвищ ініціативної групи та наших вимог, було написано колективну заяву в НБУ, керівник відділення сказав, що банк зробить усе можливе для задоволення наших вимог, після чого було вирішено для залагодження конфлікту дати 3 робочі дні, якщо нічого небуде зроблено вкладники зберуться повторно і заблокують роботу відділення на невизначений термін.

DiVine
DiVine
22 июля 2014, 21:42
Платежів, я так розумію, не роблять жодних, комунальних в т.ч. Завтра навідаюся на Ш.Руставелі, бо тел вони вже не беруть. Я теж в НБУ вже двічі дзвонила, але конретноі відповіді мені ніхто не дав. Шкода, що лише зараз побачила Ваш допис, а то б і я під заявою підписалася
22 июля 2014, 22:33
Да, кстати а почему бы не продать помещения на Стефаника, Петрушевича, Сиховской и поделить вырученное пропорционально.
Lemon755
Lemon755
23 июля 2014, 21:43
Шоб вы знали, они арендуют эти помещения. А это значит, что их продать они не могут.
22 июля 2014, 23:34
Більш ніж переконаний, що приміщення в оренді, а не у власності банку
22 июля 2014, 23:59
Помещения довольно вылизаны. Скорее всего это их собственность. А вообще это важно — получить инфу о том куда ушли деньги и что принадлежит банку.
22 июля 2014, 23:35
Думаю, що потрібні радикальні дії.При бажанні банк гроші знайде.
Чи можна залучити телебачення ??? Або ще якимось чином привернути увагу громадськості.
Анжелика :-)
Анжелика :-)
23 июля 2014, 14:18
Можна і потрібно, а ще просити допомоги у партії О.Ляшка, він посадить їх на вила :)
22 июля 2014, 23:48
Вкладникам, які мають вже судові рішення виплачують по 500.00 грн., також пенсіонерам.
22 июля 2014, 23:54
А це означає, що вони бояться ТА.
23 июля 2014, 0:47
Вилизано не там де чисто, а там де несмітять, несмітять тому, що клієнтів нема, логічно все, але все ж таки офіси в оренді, а не викуплені принаймні по регіонах в мене чомусь така думка (легше вудочки змотувати коли немає потреби шукати клієнта на приміщення банку)
23 июля 2014, 2:35
Все ж таки в більшості випадків банки — власники приміщень. Приват банк, наприклад, ніколи не буде орендувати щось. Ну на Петрушевича уж точно їхнє приміщення. Бо охоронна сигналізація для банку і для скажімо магазину ріжні. На Сихові, так, більше схоже на оренду. На Стефаника колись був Профінбанк. Але банкомат на Стефаника не їхній. До речі в них три банкомати і на Шуварі ніби також. За скільки можна загнати банкомати?
23 июля 2014, 8:12
Банкомати теж можуть бути на якихось умовах аутсорсингу (підтримка сервісу, оренда) по аналогії як ксерокопіювальна техніка
24 июля 2014, 3:59
Так що вартує колективним позовом забезпечити позов шляхом накладення арешту на приміщення на Стефаника.
natusi4kaua
natusi4kaua
23 июля 2014, 10:09
Відділення на Стефаника їх власність, якщо це важливо.
Ніна Кравець
Ніна Кравець
25 июля 2014, 16:25
vgolos.com.ua/news/lvivski_vkladnyky_citycommerce_bank_piketuvaly_viddilennya_banku_cherez_nevydani_depozyty_152057.html

Нажаль не змогла бути присутньою 24.07.2014 на Петрушевича, сьогодні прочитала
Богдан Коваль
Богдан Коваль
5 августа 2014, 11:55
Нажаль не був присутній на попередніх зборах.
Які новини на сьогоднішній день по вкладчикам у Львові?
Хочу доєднатись до
ініціативної групи у Львові. Прошу зателефонувати до мене з ініціативної групи та скоординувати наші подальші дії.
Подаю свій контактний телефон 063 8454345