у середу 16.07.14 р о 15 год 00 хв

vik85 15 июля 2014, 1:26
за адресою м.Львів, вул.Коперника 4 відбудеться зустріч з керівництвом НБУ, небайдужих прохання підходити для спричинення тиску на дії чи бездіяльність НБУ.

21.07.2014р о 13 год 00 хв зібратись усім обманутим банком за адресою вул. Петрушевича 3 викликати міліцію так як сьогодні було оформлено колективну заяву та зареєстровано до єдиного реєстру досудового розслідування аби працівники міліції відібрали пояснення у керівника банку у м.Львові чи аби взяли його під слідство в зв'язку із фактами шахрайських дій, щодо вкладників які сьогодні були присутні та надали копії договорів та заяв, які досих пір ігноруються банком

15 июля 2014, 10:23
Хочу доєднатись… що потрібно взяти з собою???..і, якщо можна, якісь контакти для координації????
15 июля 2014, 21:26
Так сьогодні отримав дзвінок з НБУ просили усіх взяти із собою паспорт та депозитні договори, платіжні поручення, заяви гуртуймося разом сила вигнали одного ХАМА вижевем і хамську поведінку керівництва банку, після зустрічі в НБУ викликаємо міліцію на Петрушевича 3, для взяття пояснень на заяву яка була написана вкладниками у райвідділку міліції.
vovakiev
vovakiev
16 июля 2014, 8:10
В киеве отделения сворачивают, а люди везде поменяны
16 июля 2014, 11:53
Так що сьогодні на 15:00 юіля НБУ???
16 июля 2014, 18:57
Щойно повернувся з ратуші та НБУ, де зареєстрували акцію протесту на 21.07.14р початок якої буде в 13год 00хв.

Представк НБУ дала зрозуміти, що банк наврядчи буде працювати, порадила повернути вклади на ті рахунки, які підпадають під дію фонду гарантування вкладів, тим же людям в котрих вклад більше 200 тис грн, вимагати від банку переоформити вклад на двох чи більше осіб, щоб невтратити частину свого вкладу.

Вкладникам банку термін дії вкладів котрих закінчився чи які хочуть достроково повернути свій вклад, вимагати від банку зарахування вкладів на рахунок 9806, вимагати вплоть до відмови покидадати територію відділення.
ivl
ivl
16 июля 2014, 20:48
Вы молодцы, я вам бросила заявление на НБУ.Могу поискать образец коллективного обращения.
17 июля 2014, 9:52
Шановна ivl, кудись щезла Ваша заява,,,,,,,, Ви мені пробачте, але думаю цей приклад знадобиться для обманутих вкладників, саме тому я посміла продублювати:

ЗАЯВА

Голові Національного банку України, ______________________ 01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9. гр. ______________________________________, паспорт______________виданий______________ __________________________________________ __________________________________________, зареєстрований за адресою: __________________________________________ __________________________________________ СКАРГА щодо невиконання ПАТ “_КБ«Міський комерційний банк»___ вимог вкладників Я, ___________________________, відповідно до Закону України «Про звернення громадян», звертаюсь до Національного банку України з проханням розглянути нижченаведену ситуацію у взаємовідносинах між мною та ПАТ_______-- і з вимогою поновити мої права і захистити законні інтереси (шляхом виконання своїх функцій, відповідно до Закону України «Про Національний банк України», зокрема функцій здійснення банківського регулювання та банківського нагляду), які були порушенні діями (бездіяльністю) та рішеннями ПАТ ___________, а саме: — порушення банком своїх безпосередніх зобов’язань переді мною як вкладником ПАТ ________, визначених договором банківського вкладу №______________ від «___»________________ 20___р.; — порушення банком Положення про порядок здійснення банками України вкладних (депозитних) операцій з юридичними і фізичними особами, затвердженого Постановою Правління НБУ від 3 грудня 2003 року N 516; — порушення банком своїх обов’язків, визначених Законом України «Про банки і банківську діяльність». Вже на протязі трьох місяців ПАТ «КБ ____ відмовляється виконувати мої законні вимоги щодо повернення коштів з депозитного рахунку та нарахованих відсотків, мотивуючи відсутністю готівки в касі банку, а також відмовляється перерахувати суму зобов’язань на вказаний мною рахунок, в зв’язку з відсутністю коштів на коррахунку банку. Станом на «____» ____________ 20___р. заборгованість ПАТ «КБ______переді мною, як вкладником, складає ____________ грн. (___________________________________________________________________________) «_____»_______________20___р. я звернувся до ПАТ «КБ_--------» з відповідною письмовою заявою ( вхідний №____ від _____________) щодо виконання моїх вимог, а також з проханням в разі неможливості виплати кошти, обліковувати їх на позабалансовому рахунку 9806 «Документи фізичних осіб, що не виконані в строк з вини банку». Згідно п.3.3. Положення про порядок здійснення банками України вкладних (депозитних) операцій з юридичними і фізичними особами, затвердженого Постановою Правління НБУ від 3 грудня 2003 року N 516: «У разі невиконання (неналежного виконання) банком вимоги фізичної особи про повернення вкладу (депозиту) або його частини (документ на переказ / заява про повернення коштів тощо) /далі — вимога/ банк зобов'язаний: — прийняти вимогу шляхом проставлення на ній: дати отримання, підпису уповноваженої особи, відбитка штампа банку та видачі фізичній особі письмового повідомлення про невиконання (неналежне виконання) цієї вимоги із зазначенням причини, дати взяття вимоги на облік, дати видачі повідомлення, прізвища, ім'я та по батькові уповноважених осіб і відбитка печатки банку; — взяти вимогу на облік за відповідним позабалансовим рахунком.» «___»_____________20___р. мною була отримана відповідь від ПАТ «КБ ______-» за №______, в якій, пославшись на нестабільність політичної та економічної ситуації в країні, банк приніс свої вибачення. При цьому в свойому повідомленні банк ні зазначив дату взяття вимоги на облік, ні взяв цю вимогу на відповідний позабалансовий рахунок взагалі, чим порушив вишенаведене Положення НБУ. Ці проблеми з неповерненням коштів торкаються всіх вкладників ПАТ «КБ ______. При цьому керівництво банку відверто дезінформує вкладників, розповідаючи то про наявність майбутнього інвестора, то про отримання найближчим часом рефінансування від Національного банку України. Всі ці дії, а вірніше сказати бездіяльність, ПАТ «КБ _______підривають довіру громадян до банківської системи України взагалі. Приймаючи до уваги вишенаведене: 1. Вимагаю здійснити регулювання (застосувати санкції адміністративного характеру, рефінансувати та ін.) та банківський нагляд діяльності ПАТ «КБ «Городской коммерческий банк» – відповідно до ст. 1, ст. 7, ст. 15, ст. 25, ст. 55 і ст. 61 Закону України «Про Національний банк України» та ст. 4 і ст. 66 Закону України «Про банки і банківську діяльність». 2. Вимагаю прийняти рішення про віднесення ПАТ «КБ ______ до категорії неплатоспроможних – відповідно до ст. 15 Закону України «Про Національний банк України» та ст. 76 Закону України «Про банки і банківську діяльність». 3. Прошу зобов’язати ПАТ «КБ _______» у 3-денний термін дати повну відповідь на мою вищезгадану заяву (за номером вхідної кореспонденції №___________ від «___»_____________ 20___р.), вказавши дату взяття вимоги на облік. 4. Прошу проконтролювати, що кошти за вищезгаданим договором №__________ від «_____»____________201___р. та нараховані відсотки обліковуються ПАТ «КБ ________ належним чином на позабалансовому рахунку 9806, як документи фізичних осіб, що не виконані банком в строк з вини банку 5. Прошу зобов’язати ПАТ «КБ ______ у 10-денний термін виконати виплату усього залишку вкладу, розміщеного на моєму рахунку, та нарахованих відсотків в повному обсязі 6. Прошу сповістити мене про прийняті Вами дії письмово у 10-денний термін. До цієї скарги додаю копії наступних документів: 1. Договір строкового банківського вкладу. 2. Квитанція щодо внесення коштів на депозитний рахунок (або виписка по угоді). 3. Заява щодо виплати вкладу та нарахованих відсотків. 4. Лист-відповідь ПАТ «КБ «Городской коммерческий банк». «____» __________________20____р. ______________/___________________/ підпис ПІБ
17 июля 2014, 9:57
Додаю нижче приклад заяви до НБУ, для вкладників котрі просили(я особисто ним теж користувалася)

][iuhy
Голові Національного банку України,
Національний банк України,
01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9.

Прізвище Ім’я По-батькові
Адреса
телефон

СКАРГА
Щодо невиконання ПАТ «Комерційний банк »Даніель” вимог вкладників.

Шановний пане Голово!
Вкотре повідомляю, що банк «Даніель» (МФО 380980, ПАТ «Комерційний банк »Даніель”, 01010, м.Київ, вул. МОСКОВСЬКА, будинок 8 ЛІТЕРА Б, ЄДРПОУ 26475516), відмовляється виконувати мої законні вимоги щодо повернення коштів з депозитного рахунку, а саме:
• __.__.2013р між мною та ПАТ КБ ”Даніель” було укладено договір строкового банківського вкладу №Т-____ «Швидкий прибуток», відповідно до умов якого Банк приймає від Вкладника грошову суму (вклад) у розмірі ______грн.00коп., на строк до __.__.2013р. і зобов'язується повернути суму вкладу і нараховані відсотків. Внесення коштів на вкладний рахунок 2630__________ підтверджується Квитанцією № ______ від __ ______ 2013р (копії договору та квитанції додаю).
Відповідно до умов п._._._. вищезгаданого договору №Т-_____ від __.__.2013р. я, як вкладник, маю право на отримання __.__.2013р. Вкладу та нарахованих за ним відсотків.
__.__.2013р. я звернувся з відповідною письмовою заявою до банку ”Даніель” (копію з відміткою про реєстрацію банком додаю), але в поверненні коштів мені було відмовлено без пояснення причин.
Станом на сьогодні банк не повернув ні вклад, ні нараховані відсотки за ним.
Мені відомо, що проблеми з неповерненням коштів, окреслені вище, мають масовий характер і торкаються всіх вкладників банку.
При цьому керівництво банку переховується, на контакт не йде і ніяких компромісів не пропонує.

Шановний пане Голово!
Прошу проконтролювати, що кошти за вищезгаданим договором №Т-_____ та нараховані відсотки обліковуються банком ”Даніель” належним чином на позабалансовому рахунку 9806 як документи фізичних осіб, що не виконані банком в строк з вини банку (відповідно до «Інструкції про застосування плану рахунків бухгалтерського обліку банків України», затвердженої Постановою Правління НБУ від 17.06.2004 р. № 280).
Також закликаю Вас якнайшвидше вжити заходів до ПАТ «Комерційний банк »Даніель” відповідно до положень ст.75,76 закону України «Про банки і банківську діяльність».

До цієї заяви додаю копії документів:
1. Договір строкового банківського вкладу «Швидкий прибуток» №Т-_____ від __.__.2013р. (копія, один аркуш).
2. Квитанція № ______ від __.__.2013р (копія, один аркуш)
3. Заява П.І.Б. від __.__.2013р. «Щодо негайного повернення коштів за договором строкового банківського вкладу №Т-______ від __.__.2013р. в зв’язку з його закінченням» (копія, один аркуш).

З повагою,
__.__.2013р. П.І.Б.