чи хтось вкурсі

vik85 11 мая 2014, 12:56
чи є якісь встановлені нбу ліміти які повинні бути в касі банку на початок операційного дня і якщо готівки в касі немає чи це є грубе порушення? якщо так то як документально його оформити?

11 мая 2014, 13:09
Forum.finance.ua/topic10901.html?start=7160
11 мая 2014, 13:10
На сколько мне известно, такие лимиты устанавливает каждый банк себе сам.
11 мая 2014, 13:11
А вообще, надо погуглить, в каких случаях НБУ может отозвать лицензию у банков.
13 мая 2014, 15:48
Нещодавно додзвонилась на гарячу лінію НБУ, де мені повідомили, що звісно вони можуть прийняти міри і оштрафувати керівництво банку, однак від цього грошей у банку не прибавиться.І про ситуацію в банку, НБУ знає давно, тільки взагалі ніяких мір не приймає.Це грубе порушення законодавства, але мені порадили переоформити вклад, щоб не втратити гроші.:) Як колишній банківський працівник, розумію що НБУ «в долі», іншого висновку немає.Приймати письмові скарги та надавати відповіді вони теж не дуже раді… Отже, вподальшому слід звертатись до апарту президента вже зі скаргою на бездіяльність НБУ!!! В кого є такий досвід?
13 мая 2014, 15:50
Цитата: «розумію, що НБУ «в долі»».

Полностью согласен.
nikitaka
nikitaka
14 мая 2014, 12:04
Смешно! Ничего что аппарат президента сам и назначил руководство НБУ, а еще это руководство временное… и выборы на носу… очнитесь, до выборов нас будут игнорить!!! Набираемся терпения и ждем. Кстати, если НБУ в доле, чего ж они рефинанс не дадут? По вашему суждению следует что и за рефинанс можно заплатить.
14 мая 2014, 12:21
Звичайно, а не дають тому, що не можуть домовитись щодо того скільки коштів внесе НБУ, а скільки «акціонери».
Нажаль, така практика у нашій країні. Щодо виборів, цілком з Вами погоджуюсь.
vik85
vik85
15 мая 2014, 14:38
Насправді і нбу і банкам вигідно щоб люди мовчали, сьогодні був у банку де мене повідомили що на мої гроші вони нараховують аж 5% річних в гривні і дали договір де було зазначено, що підписавши цей договір все попереднє листування скарги та інші суперечності вважаються недійсними тобто відповідь на мої заяви майже місячної давності вони можуть недати а також позовна заява в прокуратуру також маю непереборне бажання наказати банк в судовому провадженні оскільки моїми коштами безпідставно (перекинули з депозитного рахунку на інший) користуються