отзыв(((

vik85 vik85
8 мая 2014, 11:41
без оценки
думав скористатися порадою та відкрити поточний рахунок і зробити платіжне доручення. Перечитавши договор бажання відкривати відпало в пункт форс-мажорні обставини написано ВСЕ на подобі «банк звільняється від будь якої відповідальності…… в наслідок будь-яких обставин...»

Вкладники даного банку у місті Львів, пропоную організуватися та написати групову заяву одразу в НБУ та прокуратуру. Сенсу писати в банк немає так як люди на форумі пишуть листи з поміткою про вручення вертаються неприйнятими…

Комментарии (10)

+
+2
AnnaKiev
AnnaKiev
8 мая 2014, 11:53
#
У нас і в договорі по депозиту вказано про «звільняється від будь-якої відповідальності».
… однозначно.
+
0
igi3010
igi3010
8 мая 2014, 16:19
Киев
#
Мне пришлось переоформлять новый депозитный договор, так я тоже обратил внимание, что в пункт «Форс-мажор» Банк добавил много чего. Видимо, он учёл события на Майдане. Домайданились? Захотелось вдруг резко «жить в Европе»?
+
0
vik85
vik85
8 мая 2014, 19:11
КАРА ГОСПОДНЯ, львів
#
2 igi3010 жалко якщо у тебе така думка щодо майдану, нехай парєрєднікі з регіонів мої гроші віддадуть інакше буде їм майдан у відділенні…
+
0
igi3010
igi3010
8 мая 2014, 19:18
Киев
#
С одной стороны, Януковича и его банду хотелось выгнать, а с другой, сейчас бы курс был 8,50, сотни людей были бы ещё живы. Где гарантии, что новая-старая «оранжевая» власть тоже не испоганится? Ведь на манеже всё те же. А посмотрите, какой разгул бандитизма сейчас на Донетчине! Танк Т-34 сняли с постамента и катаются! Грабежи! Миллионы гривень разграбили! Грабят прямо инкассаторские машины! Даже если и подавят мятежников, представляете, сколько у них оружия спрятано? На десятилетия!
+
+1
vik85
vik85
9 мая 2014, 8:49
КАРА ГОСПОДНЯ, львів
#
Грузия возраждалась с пепла… но посмотрите как сечас у них порядок и уровень какой у нас должно бить лутше нужно властям помочь
+
0
Valdemar1987
Valdemar1987
9 мая 2014, 11:25
Valdemar
#
Не треба писати маячню про МАйдам, Майдан — це святе. Лише Майдан розкрив справжні масштабы поневолення України москалями і спецагентами путіна-януковича і його банди. Неможливо побороти режим без жертв, Україна зараз стоїть на межі відродження і проти нас воює кровожадний і страшний ворог — кремль, для якого Україна завжди була малоросією, колонією і джерелом кріпаків. Вони ніколи не визнавали Україну і наш славетний народ, для ми були людьми 2-го сорту ( як в ПАР чорношкіре населення до революції ). В України було 2 варіанти: 1- Залишитись колонією москалів і жити їхніми фашастськими законами, 2-піти цивілізованим і демократичним шляхом в ЄС. Ми взяли № 2, але окупант не хоче признавати нашу Незалежність і робе все щоб Україна залишилась колонією кремля. Але ми вистоїмо так як вистояли проти речі посполитої, монголо-татар і гебелса. А ви шановні панікери і любителі солодкого, беззаботного життя замість того щоб скиглити і сіяти паніку зробіть щось корисне, той самий Майдан / Нац Гвардія. А не подобається то беріть чумадан і на всі чотири боки, тільки потім щоб не просились назад бо через 2-3 роки Україна буде жити не гірше ніж Польща чи Німеччина отак от = )
+
+2
AnnaKiev
AnnaKiev
9 мая 2014, 18:08
#
Вальдемар, вам 20 років, не більше. Стиль викладенння думок, посилання всіх з чемаданами за межі країни… Мені шкода, що ви виступаєте як представник майдану, бо там було багато мудрих людей і ще більше мудрих підтримували майдан на відстані. Та те, що ви зараз тут пишете, оце посилання всіх з чемоданами — це вже нацизм.
+
+2
port3128
port3128
10 мая 2014, 0:21
#
Дурачье ты Вольдемар идеалистическое, « 2-3 роки… чумадан....» сам ты чумадан.
Через 2-3 роки такими темпами Украины уже не будет — тут люди про реальность пишут — говно ССВ банк не отдает наши кровные, а ты — масштаби поневоленя, славетний народ.
Тупица, тут же никто не спорит про славетний народ, люди пытаются проблемы решать СЕЙЧАС — а ты -« панику сияти, скиглити»… подрости маленько
+
0
Vasnetsov2
Vasnetsov2
18 мая 2014, 8:56
Ирпень
#
Все вы носите овечьи шкуры,
И мясник пасет для вас ножи.
Все вы стадо!
Стадо! Стадо!
Неужели ты не видишь? Не поймешь,
Что такого равенства не надо?
Ваше равенство — обман и ложь.
Старая гнусавая шарманка
Этот мир идейных дел и слов.
Для глупцов — хорошая приманка,
Подлецам — порядочный улов.

<...>

Пустая забава.
Одни разговоры!
Ну что же?
Ну что же мы взяли взамен?
Пришли те же жулики, те же воры
И вместе с революцией
Всех взяли в плен…

С. Есенин, «Страна негодяев», 1923.
+
+1
vik85
vik85
10 мая 2014, 15:06
КАРА ГОСПОДНЯ, львів
#
Львівяни в понеділок біля відділення №26 ( зубрівська 38 ) буду з однодумцями вимагати свої кровні.
План
1) написати групову заяву (потрібно мати з собою паспортні дані та ПІН) бажано договір депозитний
2) звернутися в прокуратуру ( підстава привласнення коштів банком та невиконання законних вимог )
3) написати групову заяву в НБУ а також пікетувати його якщо небуде жодної реакції
4) пікетувати львівську дирекцію даного банку

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться