Донецк

Pavel1914 3 мая 2014, 10:40
По прежнему нет выплат. Снял 150 грн в кассе процентов по депозиту. В банкомате, по безналу, других банкоматах ничего не проходит. Где-то есть обратная ситуация?

3 мая 2014, 16:25
Шо говорять чого тіло депозиту невіддають, в мене ссилаються на відсутність готівки в понеділок викликатиму міліцію за адресою відділення стаття шахрайство та привласнення грошей ( терміг дії депозиту майже місяць тому як закінчився )
AnnaKiev
AnnaKiev
3 мая 2014, 17:58
Розкажете потім як все пройшло. Удачі.
5 мая 2014, 15:36
Де ви знаходитеся? яке місто та відділення?
5 мая 2014, 19:15
М.Львів, відділення №26, що на вул. Зубрівській 38 ( спортлайф будівля )
5 мая 2014, 21:31
Міліцію викликали? щось дало? я от вже подумую про пікетування відділення з плакатом, може б то рупор ще де знайти, розрекламувати стабільний банк від душі я в Тернополі
6 мая 2014, 7:58
Вчора надіявся шо налякаю і віддадуть гроші нажаль неведуться на усні погрози, сьогодні надіюсь на роботі менше буде роботи то прямо у відділення викличу міліцію буду сильно сильно кричати може буде з того толк а після того як буде копія протоколу на руках в прокуратуру та НБУ
6 мая 2014, 8:00
В нашій ситуації це явне шахрайство та привласнення коштів з перевищенням службових обовязків працівниками псевдо банку
6 мая 2014, 13:40
Успіхів вам! відпишіться як все пройшло :)
6 мая 2014, 13:44
А я поки що більш дипломатично пробую вирішити — в мене не надто великий гривневий депозит

після вчорашнього мого виступу у нашому відділенні по темі, що я думаю про цей банк; після листування з банком на фейсбуці на ту саму тему; після обіцянок піднімати шум усіма способами, включаючи пікет відділення, сьогодні я після двотижневої перерви у виплатах нарешті знов одержала 500 гривень

побачимо як піде далі — але я згідна і на таке вирішення проблеми: хай помалу, але якесь зрушення! добре що живу поруч і зайти кожного дня в банк не проблема

не хочеться звязуватися з міліцією та прокуратурою та судом, бо то все так довго буде! але якщо не будуть щодня виплачувати, то всі засоби підуть в хід