не возвращают депозиты

по окончании срока не возвращают депозиты

Andrey33
Andrey33
5 апреля 2014, 3:29
Не возвращают вообще, или частями?
varlo
varlo
6 апреля 2014, 9:37
Слышал, что вроде, если перекладываешь на новый срок, то до 30% могут отдать сразу. Особенно, это касается гривни. Кому-то такое предлагали? А сами пробовали такое предложить?
7 апреля 2014, 21:04
Зараз жоден банк України неповертає вклади. Більшість з яких навіть невиплачують %. В даний момент ми нічого не можемо вдіяти і лишається тільки чекати допомоги з закордону. Якщо банки почнуть повертати вклади це спричинить масовий відтік коштів з фін системи України і через недільку буде дефолт, якщо ми всі почнемо штурмувати банки і блокувати приміщення, з цього також буде мало толку. Любий з цих двой варіантів вигідний лише самому страшному ворогу україни — Кремлю.
8 апреля 2014, 9:56
Вальдемар, вы вообще в другие банки заходили?
8 апреля 2014, 10:53
Кому неподобається Україна ласкаво просиму в Росію, ніхто нікого не тримає. Тимбільше зараз отримати російський пашпорт дуже просто =)
olenka1976
olenka1976
12 апреля 2014, 15:25
Какой бред вы пишите!!! Банк нарушает все обязательства перед клиентами, в то время как другие банки их выполняют хотя бы частично. А кому где жить это к счастью решать не вам!!!
8 апреля 2014, 15:17
Вальдемар, вы сами себя слышите? Кремль виноват, что «суперстабильный» украинский ССВ не отдает мне мои деньги. Если я ставлю это высказывание под вопрос, мне предлагают «валить» в Россию. У Вас с мозгами все в порядке?
8 апреля 2014, 20:58
Skoda12 може треба поглянути на ситуацію трішки глибше а не лише поверхнево? Всі банки дуже сильно пов*язані між собою і взагалі суспільно-політичною ситуацією в країні, а особливо тісно пов*язані між собою курс валют і ліквідність банків. Як може банк віддати Вам кошти коли їх в нього нема/обмежена ліквідність? Ви розумієте таке слово «нема»? Так от якби путін не робив агресії на Україну і не звозив сюди своїх провокаторів, то суспільно-політична ситуація була б спокійна і разом з тим курс валют/ліквідність банків. Тому перед тим як давати волю емоціям і казати де бред а де істина, траба спочатку розібратись що до чого, ок? =)
klient13
klient13
8 апреля 2014, 22:39
Уважаемый Valdemar1987! Видимо своими комментариями Вы решили стабилизировать ситуацию в банковском секторе Украины в целом, или все гораздо прозаичнее — вы сотрудник банка СитиКоммерц? На официальные комментарии народ уже не реагирует, тогда вы — ГЛАС ИЗ НАРОДА!