Предупредительный митинг вкладчиков банка «ФОРУМ»

deribab 4 апреля 2014, 17:57
8 квiтня у вiвторок об 11.00 бiля Верховної Ради України вiдбудеться ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНИЙ МIТИНГ вкладникiв та клiєнтiв банку «Форум» пiд рабочою назвою «Наповнiть нашi банки».

ВСI учаники мiтингу повиннi прийти до ВРУ з ПУСТИМИ СКЛЯНИМИ БАНКАМИ як символом того, що зараз вiдбувається iз банкiвською системою країни та з банком «Форум» зокрема.

На сьогоднi, позиція влади щодо створеної кризи у банку «Форум» зводиться до фактичного замовчування ситуації i вiдсутностi будь-яких гарантій вкладникам та клієнтам банку щодо відновлення його роботи i повернення заощаджень.

Наша задача — достучатися до високопосадовцiв iз закликом зрозумiти, нарештi, складнiсть ситуацiї: якщо банк «Форум» буде ліквідовано і тисячі вкладників банку втратять свої кошти, то це спричинить «ефект доміно» у банківській сфері і може завалити всю фінансово-економічну систему держави. Адже, через втрату довіри до банківської системи в цілому, клієнти інших банків масово почнуть знімати свої депозити та кошти по всій країні.

МЕТА нашого мiтингу — добитися вiд влади, поки що МИРНИМ шляхом, ГАРАНТIЙ збереження коштiв та заощаджень вкладникiв i клiєнтiв банку «Форум» та вiдновлення найближчим часом його роботи у штатному режимi.

МАКСИМАЛЬНА МОБIЛIЗАЦIЯ з усiх регiонiв України!!! Тiльки, коли нас буде тисячi — на нас звернуть увагу i почнуть РЕАЛЬНО вирiшувати проблему створеної кризи у банку «Форум».

ВСI на попереджувальний мiтинг!!!

Главная / Банки Украины 🏦 / Форум Банк 💰 / Отзывы о Форум Банке 📝 / Предупредительный митинг вкладчиков банка «ФОРУМ»